Majitelé iPhonů najdou Českou spořitelnu jednoduše

14. 3. 2011 – 10:05 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Majitelé iPhonů najdou Českou spořitelnu jednoduše
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Majitelé chytrých telefonů, tzv. smartphonů, si mohou do svých telefonů stáhnout aplikaci Erste Group, díky které jednoduše najdou nejbližší pobočku či bankomat České spořitelny, přečtou si investiční doporučení pro akciové trhy, zajímavé prognózy anebo aktuality či novinky z banky.

Funkce je k dispozici také v české verzi. V současné době je aplikace dostupná zdarma pro telefony iPhone a je ke stažení na iTunes App Store.
V průběhu měsíce března banka plánuje spuštění i pro telefony s jinými operačními systémy jako Windows Mobile a Google Android.

Česká verze aplikace nabízí praktické služby, jako například rychlé vyhledání poboček a bankomatů – aplikace vyhledá nejen nejbližší pobočku, ale zobrazí u ní také adresu, otevírací hodiny, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Aplikace dokáže vyhledat i nejbližší pobočku či bankomat v zemích Erste Group, což mohou ocenit klienti třeba na dovolené. K dalším praktickým službám se řadí nabídka aktuálních směnných kurzů. Aplikace je dostupná ve všech jazycích zemí Erste Group.

Majitelům chytrých telefonů jsou k dispozici také investiční doporučení pro akciové trhy, která jsou aktualizována každý pátek, a prognózy vývoje devizových trhů, vývoje desetiletého výnosu a vývoje tříměsíční úrokové sazby. Novinkou je služba News, díky které se zájemci dozví aktuality a novinky z České spořitelny a Erste Group.

Česká spořitelna sleduje aktuální trendy a chce být tam, kde jsou její klienti. Proto je aktivní i na tzv. sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter, ale i YouTube. Lidé se mohou na profilech banky dozvědět informace o aktualitách, novinkách anebo připravovaných akcích. Banka nejaktivněji komunikuje na Facebooku, kde se k jejímu profilu přihlásilo více něž 5 800 fanoušků.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,290 25,430
USD 23,330 23,510
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články