MasterCard spouští unikátní věrnostní program pro držitele prestižních karet MasterCard

12. 5. 2010 – 14:11 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

MasterCard spouští unikátní věrnostní program pro držitele prestižních karet MasterCard
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Společnost MasterCard zavádí pro držitele prestižních platebních karet MasterCard speciální věrnostní program s názvem MasterCard Elite.

Vlastníci zlatých, World a platinových platebních karet MasterCard mohou díky tomuto programu získat řadu benefitů ve značkových obchodech z oblasti módy, cestování, elektroniky, volného času, kosmetiky či spotřebního zboží. V tuto chvíli je do programu zapojeno 15 českých obchodníků. Podobné věrnostní programy pro držitele prémiových karet MasterCard již řadu let úspěšně běží na všech vyspělých karetních trzích.

Společnost MasterCard přichází s unikátním věrnostním programem MasterCard Elite, který představuje soubor služeb, odměn, slev a jiných výhod poskytovaných držitelům zlatých, World a platinových platebních karet MasterCard. K využití benefitů stačí těmto držitelům zaplatit za nákupy v určitých značkových obchodech z oblasti módy, cestování, elektroniky, volného času, kosmetiky a spotřebního zboží. Držitel má nárok na poskytnutí benefitu za každou jednotlivou platbu svojí prestižní kartou při doddržení podmínek stanovených jednotlivými obchodníky. Nabídky benefitů mají různou formu, např: procentuální sleva, sleva formou 2 za 1, sleva formou 2 +1 atd. Po spuštění programu držitelé karet MasterCard Gold, World a Platinum vybraných bank obdrží poštou od své banky welcome pack, v němž naleznou brožuru s informacemi o obchodech, kde je možné výhody využívat, ale hlavně také identifikační kartičku programu, se kterou se budou u nákupu prokazovat.

V současné chvíli je do programu zapojeno celkem 15 českých obchodníků a jejich počet se bude dále zvyšovat. V programu MasterCard Elite jsou zařazeny módní obchody Bepon, Blue rabbit, Golden Point, steilmann, Styx Mania & Diesel Mania; cestovní kanceláře ESO a Fischer; domácí potřeby a spotřebiče Potten & Pannen a Baumatic; hotely Kempinski; restaurace Zátiší group; kadeřnictví, kosmetiku, wellness a fitcentrum: Petra Měchurová, Lancome, Planet Zen, Holmes Place. Pro registrované členy programu jsou navíc připraveny vstupy na exklusivní večírky, zajímavé sportovní akce a kulturní představení. Více informací o programu, registraci a seznam obchodů naleznete na www.eliteprogram.cz.

Současní držitelé prestižních karet bank zapojených do programu: GE Money Bank a.s., Raiffeisenbank a.s., Citibank Europe plc, organizační složka, LBBW Bank CZ, a.s., Komerční banka a.s., UniCredit Bank Czech Republic, a.s. jsou členy MasterCard Elite programu automaticky. „Na český trh uvádíme tento typ věrnostního programu zcela poprvé. Dle našich zjištění je podobný program u držitelů prestižních platebních karet velice žádaný. Proto našim klientům rádi vycházíme vstříct. MasterCard Elite program tak představuje unikátní benefit pro držitele karet MasterCard oproti konkurenci,“ uvádí Pavel Javorský, obchodní ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku. Pro členství v programu stačí požádat banku o vydání prestižní karty MasterCard (Gold, Platinum nebo Word) a zažádat o zaregistrování do programu MasterCard Elite.

Identifikační karty do programu byly vyrobeny společností ABnote Europe, členem skupiny ABnote Group, která se pohybuje v odvětví výroby a distribuce plastových karet, zabezpečeného tisku, datových služeb a transakcí již od roku 1795 a produkuje více než 2 mld.karet ročně. Do výroby a personalizace bankovních karet je zapojena více než 25 let.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 9.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,400
USD 22,600 22,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články