Na dovolenou pojistěte sebe i svého psa a kočku

4. 8. 2010 – 12:20 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Na dovolenou pojistěte sebe i svého psa a kočku
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Plánujete letní dovolenou v zahraničí a neradi se loučíte se svým čtyřnohým kamarádem?

Hlídání pro něj již hledat nemusíte, vezměte ho na dovolenou s sebou. Pojištění nákladů veterinární léčby pro svého psa nebo kočku v případě onemocnění či úrazu můžete uzavřít u Slavia pojišťovny.

Pokud plánujete odjet na dovolenou do zahraničí, můžete po splnění potřebných náležitostí bez obav cestovat společně se svým domácím mazlíčkem. Stačí si u Slavia pojišťovny uzavřít v rámci svého cestovního pojištění SVĚT také pojištění nákladů veterinární léčby pro zvíře. Takto pojistit můžete jen psy, a to ve stáří od 6 měsíců do 8 let, a kočky ve věku od 6 měsíců do 10 let. Důležitou podmínkou je bezvadný zdravotní stav zvířete, který potvrzuje „Veterinární osvědčení“ nebo platný „Pas zvířete v zájmovém chovu“. Samozřejmostí je pak čip a povinné očkování.
Pojištění řeší náhlé a neočekávané změny zdravotního stavu zvířete v důsledku onemocnění nebo následkem úrazu, které vyžadují neodkladnou zdravotní péči v odborném veterinárním zařízení, nebo případ uhynutí. Z pojištění jsou hrazeny nezbytné a neodkladně vynaložené náklady na veterinární léčbu, tj. veterinární výkony, nutná hospitalizace a předepsaná léčiva.

„Především v době letních dovolených řeší mnoho rodin otázku, zda na dovolenou vzít svého čtyřnohého kamaráda nebo jej raději nechat doma. V případě nějaké neočekávané události v zahraničí se může dovolená se psem či kočkou pořádně prodražit. Právě proto nabízí Slavia pojišťovna výhodné komplexní cestovní pojištění, v rámci kterého je možné připojistit i domácí mazlíčky a minimalizovat tak případné náklady spojené s veterinární péčí,“ říká Jan Bárta, obchodní a marketingový ředitel Slavia pojišťovny.

Pojištění se sjednává s limitem pojistného plnění ve výši 15 000 Kč pro oblast Evropa a 30 000 Kč pro ostatní a zvláštní oblasti. Spoluúčast pojištěného na každé pojistné události činí 500 Kč.

Příklad ceny cestovního připojištění pro psy a kočky: 14denní dovolená v Chorvatsku
- Cestovní pojištění pro 1 osobu: 266 Kč
- Pojištění nákladů veterinární léčby pro psa nebo kočku formou připojištění k cestovnímu pojištění: 350 Kč


Celoroční pojištění psů a koček platné v ČR
Pojistit svého psa nebo kočku můžete také celoročně v ČR, a to díky speciálnímu pojištění „Pejsek a kočička“. U Slavia pojišťovny jej můžete uzavřít již od 680 Kč (kočka) nebo 960 Kč (pes) ročně. Z pojištění je hrazeno veterinární vyšetření a ambulantní ošetření, hospitalizace, anestezie, chirurgické zákroky včetně implantací a také náhradní ubytování psa či kočky v hotelu pro zvířata nebo náhradní chovatelská péče během hospitalizace majitele.

Kompletní přehled nabízených produktů, všech poboček a zastoupení Slavia pojišťovny je k dispozici na webových stránkách www.slavia-pojistovna.cz
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,220 25,360
USD 23,300 23,480
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články