Na svátek zamilovaných startuje nejpropracovanější komunitní portál v ČR, seznamka - NajdiSiMě.cz

14. 2. 2008 – 12:43 | Životní styl | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Na svátek zamilovaných startuje nejpropracovanější komunitní portál v ČR, seznamka - NajdiSiMě.cz
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Přesně na svatého Valentýna spouští komunitní portál a seznamka „NajdiSiMě.cz“ možnost registrace do budoucí nové komunity.

Všichni noví uživatelé mají možnost získat lukrativní uživatelská jména – přezdívky. První uživatelé získají jednoduchá uživatelská jméno například „Tomas“, nebo „Petr“ a není třeba aby si jména komolili. Tato novinka mezi českými komunitními portály nabízí svým uživatelům ty nejpropracovanější funkce. Mezi základní patří samozřejmě seznamka , chat, fórum, blogy, foto-galerie, ale také sdílení videa, hudby, video a audio chaty.

Uživatelé NajdisiMě.cz mohou také zakládat fankluby i další skupiny a podkomunity. Tento komunitní portál v kombinaci se seznamkou tak nabízí funkce a kombinace těch nejlepších zahraničních portálů jakými jsou YouTube, MySpace, Odeo, Flickr, Match a Facebook. NajdiSiMě.cz je dostupný v českém jazyce a angličtině. V budoucnu přibude němčina a francouzština. „Tímto krokem chceme uživatelům portálu umožnit mezinárodní komunikaci, pohodlné spojení a možnost seznámení v mezinárodním měřítku prakticky bez bariér.“ Dodává jeden z provozovatelů Martin Slapnička.

Kurzy

Kurzovní lístek: 27.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,660 24,780
USD 22,730 22,910
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články