Na svátek zamilovaných startuje nejpropracovanější komunitní portál v ČR, seznamka - NajdiSiMě.cz

- Životní styl autor: Redakce NašePeníze.cz

Přesně na svatého Valentýna spouští komunitní portál a seznamka „NajdiSiMě.cz“ možnost registrace do budoucí nové komunity.

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Všichni noví uživatelé mají možnost získat lukrativní uživatelská jména – přezdívky. První uživatelé získají jednoduchá uživatelská jméno například „Tomas“, nebo „Petr“ a není třeba aby si jména komolili. Tato novinka mezi českými komunitními portály nabízí svým uživatelům ty nejpropracovanější funkce. Mezi základní patří samozřejmě seznamka , chat, fórum, blogy, foto-galerie, ale také sdílení videa, hudby, video a audio chaty.

Uživatelé NajdisiMě.cz mohou také zakládat fankluby i další skupiny a podkomunity. Tento komunitní portál v kombinaci se seznamkou tak nabízí funkce a kombinace těch nejlepších zahraničních portálů jakými jsou YouTube, MySpace, Odeo, Flickr, Match a Facebook. NajdiSiMě.cz je dostupný v českém jazyce a angličtině. V budoucnu přibude němčina a francouzština. „Tímto krokem chceme uživatelům portálu umožnit mezinárodní komunikaci, pohodlné spojení a možnost seznámení v mezinárodním měřítku prakticky bez bariér.“ Dodává jeden z provozovatelů Martin Slapnička.

Tagy: půjčka peníze finance rozpočet pojištění hotovost úvěr tiskové zprávy