Nejlepší finanční poradenství poskytuje ryze česká společnost Fincentrum

26. 1. 2011 – 13:14 | Firmy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Nejlepší finanční poradenství poskytuje ryze česká společnost Fincentrum
Redakce odborného magazínu FP-finanční poradce realizovala v průběhu roku 2010 celkem osm testů finančních poradců, Foto: Fincentrum | zdroj: NašePeníze.cz

Redakce odborného magazínu FP-finanční poradce realizovala v průběhu roku 2010 celkem osm testů, při kterých oslovila největší finančně-poradenské firmy na českém trhu. Po testech České televize a ekonomického týdeníku Profit předčila společnost Fincentrum konkurenci také v roce 2010, a to v testech Mystery Shopper odborného magazínu FP-finanční poradce.

Redakce odborného magazínu FP-finanční poradce realizovala v průběhu roku 2010 celkem osm testů, při kterých oslovila největší finančně-poradenské firmy na českém trhu. Po testech České televize a ekonomického týdeníku Profit předčila společnost Fincentrum konkurenci také v roce 2010, a to v testech Mystery Shopper odborného magazínu FP-finanční poradce. (Více v článku: Fincentrum zvítězilo nejen v testu pořadu Černé ovce, ale také v testu týdeníku Profit )

Společnost Fincentrum tak dlouhodobě vítězí ve všech testech finančně-poradenských společností na českém trhu.

 

TIP: Fincentrum je první finančně-poradenskou firmou v žebříčku 100 nejlepších firem v ČR

Mystery shopping je kvalitativní výzkum trhu, který měří maloobchodní kvalitu služeb nebo kdy se získávají informace o produktech a službách vlastní či konkurenční firmy.

Mystery shopper je výzkumník, fiktivní nakupující, který vystupuje jako normální zákazník. Jeho úkolem je nákup výrobku, kladení otázek, registrace stížností nebo hraní určité role. Získává zpětnou vazbu o svých zkušenostech.

Tato technika sběru dat eliminuje únik informací, na rozdíl od jiných výzkumných technik (např. dotazování, experiment). Záznamy se zpětnou vazbou vyplňuje výzkumník do dotazníku nebo může pořizovat audio a video nahrávky. Mystery shopping může být požit v každém odvětví. Nejčastěji se posuzují prodejny, kina, hotely, restaurace, zdravotnická zařízení apod. Pramen: Wikipedie

 

Redakce odborného magazínu FP-finanční poradce realizovala v průběhu roku 2010 celkem osm testů, při kterých oslovila největší finančně-poradenské firmy na českém trhu. Hodnocena byla kvalita odpovědí z odborného hlediska, a také rychlost, s jakou společnost na dotaz neznámého klienta reagovala.

„Pouze dvě společnosti získaly ve všech testech známku výborná za kvalitu a odbornou správnost zpracované odpovědi. Jsem velmi rád, že Fincentrum navíc dokázalo jako jediná společnost na českém trhu odpovědět na zaslaný dotaz obratem či ještě týž den,“ uvedl Petr Stuchlík, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Odborná kvalita a rychlost odpovědí svědčí o propracovaném klientském servisu společnosti Fincentrum. Jen do rozvoje interního programu pro řízení kvality poradenství FinData investovalo Fincentrum v průběhu posledních let řádově 20 milionů korun. Důležitou konkurenční výhodou je také vlastní call centrum mapující spokojenost klientů a odborný analytický tým.

„Díky specialistům, kteří působí na centrále společnosti, a osvědčeným procesům dokáže Fincentrum reagovat na potřeby a požadavky klientů vždy s dostatečnou kvalitou, a přitom rychleji než konkurenční společnosti,“ doplnil Petr Stuchlík.

 

Testované společnosti

Fincentrum a.s.
OVB Allfinanz, a. s.
ZFP akademie, a. s.
AWD Česká republika s. r. o.
Broker Consulting, a. s.
Partners For Life Planning, a. s.

Výsledky testu

Kliknutím otevřete větší obrázek - Fincentrum vítězem testu

 

Kurzy

Kurzovní lístek: 16.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,240 25,360
USD 23,250 23,430
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články