Nejžádanějším zaměstnavatelem mezi studenty je opět ČSOB

15. 6. 2009 – 20:07 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Nejžádanějším zaměstnavatelem mezi studenty je opět ČSOB
Foto:ČSOB | zdroj: NašePeníze.cz

Československá obchodní banka opět zvítězila v soutěži o nejžádanějšího zaměstnavatele roku a obhájila tak vítězství z loňského ročníku. Rozhodlo o tom hlasování studentů v rámci soutěže Zaměstnavatel roku 2009. Studenti dali svůj hlas právě té společnosti, v níž by po ukončení studií chtěli pracovat.


„Naším dlouhodobým cílem je být číslem jedna mezi žádanými zaměstnavateli. Proto již několik let soustavně pracujeme na zlepšování a rozvoji programů zaměřených na rozvoj zaměstnanců. Obhajoba našeho vítězství z loňského roku potvrzuje, že jdeme správnou cestou,\" řekl Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva zodpovědný za lidské zdroje a služby ČSOB.

Kromě samostatných projektů pro rozvoj zaměstnanců bylo důležitým krokem také uvedení takzvaného Leadership modelu, který charakterizuje cílové chování a hodnoty zaměstnanců skupiny ČSOB. „Ve sféře služeb je kvalita zaměstnanců klíčový faktor úspěchu. Pohled ČSOB je založen na tom, že každý člověk je individualita, pro níž je potřeba najít specifické zdroje motivace a prostor pro seberealizaci. Spolu s tím stavíme i na firemní kultuře založené na posilování týmového ducha, otevřenosti a etického chování,\" dodává Petr Hutla.

Soutěž Zaměstnavatel roku oceňuje personální politiku a firemní kulturu podniků v České republice. Ceny jsou udělovány v sedmi kategoriích. Odborná porota uděluje ocenění Zaměstnavatel roku, Personální projekt roku, Cena personalistů roku, Progresivní zaměstnavatel roku a  Zaměstnavatel bez bariér. O Nejžádanějším zaměstnavateli roku rozhoduje široká veřejnost, o kategorii The Most Desired Company rozhodují studenti. 

- Banky > ČSOB - Československá obchodní banka

Kurzy

Kurzovní lístek: 16.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,430 24,550
USD 23,980 24,160
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články