Novinka: Úrazové pojištění od Cetelemu

23. 3. 2009 – 9:21 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Novinka: Úrazové pojištění od Cetelemu
Foto:cetelem | zdroj: NašePeníze.cz

POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA a finanční společnost Cetelem nabízí od konce února 2009 nový druh pojištění. Jedná se o úrazové pojištění proti hospitalizaci, plné invaliditě a úmrtí následkem úrazu.



„Úrazové pojištění není ještě zcela běžný finanční produkt v každé domácnosti. Spotřebitelé již mají pojištěno mnoho věcí, ale na své zdraví zpravidla myslí až v poslední řadě“, říká Darek Filip, ředitel Útvaru rozvoje obchodních aktivit společnosti Cetelem. „Rozšíření portfolia o tento typ pojištění vychází nejen ze zkušeností našich sesterských společností v zahraničí, kde je součástí standardní nabídky již řadu let, ale také z toho, že k úrazu může dojít každý den, kdykoliv a kdekoliv“, dodává D. Filip. Cetelem chce svým klientům začít nabízet více finančních služeb spojených se zajištěním jejich závazků, tedy nejen pojištění schopnosti splácet svůj úvěr a pojištění zneužití karet.

Nabízené úrazové pojištění dokáže zajistit klienta při pobytu v nemocnici, vykompenzuje ztížené uplatnění v důsledku plné invalidity či finančně zajistí blízké v případě úmrtí následkem úrazu. Na výběr jsou dva balíčky pojištění, přičemž pojistný soubor Standard kryje pouze klienta a balíček Rodina se vztahuje navíc i na jeho blízké. Základní podmínkou je, aby byl žadatel mladší 65 let a nebyl ve starobním, plném ani částečném invalidním důchodu. „Nemalou roli v popularitě tohoto pojištění hraje i jeho relativně nízká cena, být pojištěn za 150 Kč měsíčně na 500 000 Kč je skutečně výhodné“, doplnil D. Filip.

Nově nabízené pojištění je určeno držitelům kreditních karet, kteří mohou svou kartu využít zároveň jako nástroj, z něhož poukazují pojistné přímo pojišťovně. Stejné pojištění nabízí Cetelem od jara 2008 i ke spotřebitelským úvěrům.


Kurzy

Kurzovní lístek: 9.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,400
USD 22,600 22,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články