Nový program gold bene+ nabízí odměny až 20 %

13. 10. 2010 – 16:14 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Nový program gold bene+ nabízí odměny až 20 %
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

GE Money Bank nabízí svým klientům nový věrnostní program gold bene+ s exkluzivními partnery, který vrací klientům až 20 % z ceny nákupů zpět na kartu.

Tento věrnostní program mohou automaticky využívat klienti kreditních karet MoneyCard Gold a majitelé běžných účtů Genius Gold. Nadstandardní odměny lze aktuálně čerpat u 15 partnerů, zákazníci jsou odměněni za jakékoliv nákupy. Při založení kreditní karty do konce roku navíc nyní každý získává po dobu prvních 6 měsíců od podpisu smlouvy 0% úrokovou sazbu na platby kartou. Zlatý prémiový program gold bene+ navazuje na úspěšný bonusový program bene+, který si oblíbili majitelé debetních i kreditních karet GE Money Bank.

„O věrnostní program GE Money Bank bene+, který vrací klientům na účet zpět peníze za jejich nákupy, je mezi klienty stále větší zájem. Proto rozšiřujeme počet obchodníků, kde držitelé karet získávají ještě vyšší odměny za platby, než u obchodníků, kteří do programu nejsou zapojeni. Zájem o bene+ je i důvodem, proč jsme se rozhodli reagovat na specifické požadavky klientů, kteří využívají prémiové produkty GE Money Bank jako jsou běžné účty Genisu Gold či kreditní karty MoneyCard Gold a od září jim nabízíme věrností program gold bene+, který jim poskytuje až 20% odměny za platby u vybraných obchodníků. Pro tento program jsme postavili i síť partnerských obchodníků tak, aby tomuto specifickému segmentu klientů vyhovovala“, říká Jarmila Kowolowská, senior manažerka kreditních karet GE Money Bank.

gold bene+ na kreditních kartách
„S programem gold bene+ na kreditních kartách MoneyCard Gold odměňujeme jejich držitele až 20 % z ceny jakéhokoliv zboží a služeb zakoupených v síti partnerů programu. Zároveň nejmenší sleva pro kreditní karty v programu gold bene+ bude 10%,“ dodává Jarmila Kowolowská.

Mimo síť partnerů programu gold bene+ čeká na klienty odměna ve výši 1 % z každého nákupu (kdekoliv po celém světě i na internetu). Odměny z programu gold bene+ se připisují na kartu vždy na začátku nového zúčtovacího období. Ve výpisu je u každé transakce uvedena částka, kterou lze získat jako odměnu zpět. Kreditní karta s věrnostním programem gold bene+ nabízí až 50denní bezúročné období, tedy až 50 dní lze nakládat s prostředky banky a neplatit žádné úroky. Klienti se zlatou platební kartou mohou navíc využívat také výhod věrnostního programu bene+, které má již 15 partnerů a je standardní součástí debetních i kreditních karet GE Money Bank.

V souvislosti s uvedením nových kreditních karet na trh připravila GE Money Bank speciální nabídku. Všichni klienti získávají po dobu prvních 6 měsíců od podpisu smlouvy 0% úrokovou sazbu na platby kartou. Stačí si pořídit novou kreditní kartu do 31. prosince 2010.

gold bene+ k účtu Genius Gold
Věrnostního programu gold bene+ mohou využít i majitelé debetních karet vztahujících se k účtu Genius Gold. Odměny na debetní kartu jsou až 10 % v programu gold bene+ a 5 % při nákupu u partnerů bene+. Při nákupu mimo síť partnerů získávají klienti odměnu ve výši 0,5 % z utracené částky (platí pro nákupy kdekoliv po celém světě nebo i na internetu).

Partneři věrnostního programu gold bene+: Allegria - Firma na zážitky, Bomton, DREAM-CARS, Dobrý koš, Hotel Le Palais Prague, Hotel Palace Praha, Kobe restaurant, Medicover, Resort Svatá Kateřina, Sushi Point, Vetcentrum Stodůlky, Vinotéka Le Bouchon a World Class. Aktuální partnery a akce lze zjistit na internetových stránkách www.beneplus.cz.
 

 

Aktuální seznam partnerů věrnostního programu gold bene+ a výše připisované odměny pro držitele
kreditních karet
debetních karet
World Class
20 %
10 %
Kobe restaurant
16 %
8 %
Sushi Point
16 %
8 %
Medicover
12 %
6 %
Vetcentrum Stodůlky
12 %
6 %
Allegria – Firma na zážitky
10 %
5 %
Bomton
10 %
5 %
Dobrý koš
10 %
5 %
DREAM-CARS
10 %
5 %
Hotel Le Palais Prague
10 %
5 %
Hotel Palace Praha
10 %
5 %
Resort Svatá Kateřina
10 %
5 %
Vinotéka Le Bouchon
10 %
5 %

Kurzy

Kurzovní lístek: 19.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,780 24,900
USD 23,060 23,240
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články