O2 ZERO – mobilní tarif bez paušálu i bez úvazku

25. 6. 2009 – 19:07 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

O2 ZERO – mobilní tarif bez paušálu i bez úvazku
Foto: NašePeníze.cz | zdroj: NašePeníze.cz

Konečně je na trhu tarif bez měsíčních poplatků a bez smluvního závazku. Jmenuje se O2 ZERO a kromě jednotných cen do všech sítí přináší novinku, která umožní zákazníkům udržovat jejich náklady zcela pod kontrolou. Mohou si totiž předem určit, kolik chtějí provolat, a jakmile se zvolená útrata přiblíží, jsou informováni pomocí SMS. Tarif O2 ZERO bude spuštěn 1. července 2009.


\"Stále existují lidé, kteří mají obavy nejen z uzavírání smluvních závazků, ale i placení měsíčního paušálu. Obzvláště nyní je pro ně velice důležité, aby se jim náklady nevymkly z rukou. Proto jsme vytvořili tarif, který právě tyto potřeby reflektuje. Navíc je zcela srozumitelný a jednoduchý, takže mu porozumí úplně každý,\" říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2, a dodává: \"O2 ZERO ideálně doplňuje řadu tolik oblíbených mobilních tarifů O2 NEON nabízejících neomezené volání.\"

Tarif O2 ZERO je maximálně srozumitelný. Zákazník není omezen časovým závazkem a nehradí žádné paušální poplatky. Ceny jsou stanoveny tak, že platí stejně za volání a posílání SMS a MMS do všech sítí v jakoukoliv dobu. Zákazník tak nemusí hlídat, kdy a kam volá či SMSkuje a MMSkuje, cena zůstává stejná. Minuta volání do všech sítí vyjde na 5,90 Kč včetně DPH, SMS do všech sítí pak na 1,90 včetně DPH. Za MMS zaplatí 5,90 Kč včetně DPH.

S tarifem O2 ZERO má zákazník přesný přehled o svých výdajích. Chce-li za mobilní služby utratit pouze určitou sumu, může si nastavit finanční limit. O jeho dosažení je pak informován prostřednictvím SMS. Po dosažení limitu zákazník není nijak omezen, může dál volat a posílat zprávy. Podle potřeby si může flexibilně kdykoliv výši limitu upravit.


Kurzy

Kurzovní lístek: 20.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,570 24,690
USD 24,420 24,600
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články