Obchodním ředitelem Tiscali Media bude Michal Kubík

- Média autor: Redakce NašePeníze.cz

Obchodním ředitelem společnosti Tiscali Media bude od 1. února Michal Kubík, kromě toho se zároveň stane novým členem představenstva společnosti. Společnost o tom informovala v pondělí.

Společnost Tiscali Media je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu, Foto: NP

Společnost Tiscali Media je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu, Foto: NP , zdroj: NašePeníze.cz

Devětadvacetiletý Kubík se v internetovém prostředí pohybuje od roku 2001, působil například jako projektový manažer v Živnostenské bance, finanční a obchodní analytik ve společnosti CeWeColor či Senior Key Account Manager ve společnosti Mafra.

Společnost Tiscali Media je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz, Techzon.cz a ReceptyNaDoma.cz.

V České republice osloví měsíčně až 1,6 milionu unikátních uživatelů.

- Volná místa v Tiscali Media

Tagy: média Tiscali Media Michal Kubík