Odměna 2000 korun na bankomatech GE Money Bank

13. 6. 2011 – 21:11 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Odměna 2000 korun na bankomatech GE Money Bank
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Stačí si jen vytisknout poukázku a na libovolné pobočce GE Money Bank založit běžný účet.

Nabídka je určena novým klientům a odměna je jim připsána na účet po uplynutí dvou měsíců od založení. Poukázku lze vytisknout na kterémkoliv z 669 bankomatů GE Money Bank od 1. června až do 8. července 2011.

„Síť bankomatů GE Money Bank je jedna z nejširších v České republice, a proto jsme se jejím prostřednictvím rozhodli oslovit veřejnost se speciální nabídkou zvýhodněných produktů a služeb,“ říká Alice Škývarová, manažerka rozvoje bankomatů GE Money Bank. „Aktuálně poskytujeme odměnu 2000 Kč při otevření některého z našich běžných účtů. Pokud se nám tato akce osvědčí, budeme s dalšími zvýhodněnými nabídkami přicházet pravidelně i v budoucnosti,“ dodává Alice Škývarová.

Poukázku ve výši 2000 Kč lze uplatnit do tří týdnů od vytištění, a to na jakékoliv pobočce GE Money Bank. Nabídka platí pro nové klienty, kteří si založí běžný účet Genius Active, Genius Optimal nebo Genius Gold. Odměna je na účet klienta připsána automaticky po uplynutí dvou měsíců a při splnění následujících podmínek: klient doposud neměl vedený běžný účet u GE Money Bank, uskuteční obrat minimálně 7000 Kč, provede alespoň jednu transakci debetní kartou a nepřekročí povolený debet.

Bankomaty jsou v rámci strategie GE Money Bank významným distribučním kanálem. Neustále rozšiřujeme služby, které jejich prostřednictvím nabízíme. Od konce loňského roku mohou klienti získat přehledný „minivýpis“ posledních 10 transakcí kartou na svém účtu nebo darovat peníze na dobročinné projekty Českého výboru pro UNICEF. Mezi další služby určené i pro klienty ostatních bank patří zjištění zůstatku na běžném účtu nebo změna PIN na kartě. Aktuální mapu bankomatů GE Money Bank a přehled všech dostupných služeb naleznou klienti na www.gemoney.cz/bankomaty.

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,220 25,360
USD 23,300 23,480
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články