OVB Allfinanz, a.s.

7. 5. 1990 – 11:17 | Firmy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

OVB Allfinanz, a.s.
Foto: OVB | zdroj: NašePeníze.cz

Společnost OVB je přední poradenskou společností v oblasti finančních služeb v Evropě již od roku 1970. V současnosti působíme ve 14 zemích Evropy a staráme se o téměř 2,8 milionu privátních i korporátních klientů.


Od roku 2006 jsme úspěšně kotování na Frankfurtské burze jako jediná opravdu nezávislá finančně-poradenská společnost v Evropě.Cílem společnosti OVB je zajišťovat prvotřídní zázemí našim téměř 10 tisícům spolupracovníkům, kteří pak mohou díky propracovanému vzdělávacímu systému poskytovat služby na vysoké úrovni. Na českém trhu působíme od roku 1993 a jsme dceřiná společnost německé OVB Holding AG. V současné době se staráme o více než 830 tisíc klientů a spravujeme téměř než 1,8 miliónu smluv. Využíváme zázemí mateřské společnosti OVB Holding AG, její letité zkušenosti a know-how. Klientům je k dispozici celoregionální síť kvalifikovaných finančních poradců. Poradcům naopak slouží velmi příjemné a funkční firemní zázemí.

- Finanční poradenství: Představujeme finančně poradenské společnosti

Poskytujeme profesionální finanční služby, které umožňují zvýšení životní úrovně širokému spektru lidí. Klademe přitom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů.

S pomocí více než 100 produktových partnerů z řad prvotřídních evropských a světových finančních institucí jsme v rámci skupiny klientům z celé Evropy schopni nabídnout jakoukoli strategii v oblasti investic a finančního zabezpečení (výhodné financování bydlení, investování peněz, spořící plány i nejrůznější pojištění). Naším posláním je plnit lidem jejich cíle a přání, přinášet jim optimální řešení na základě detailní analýzy potřeb.

Společnost OVB Allfinanz, a.s.

CO DĚLÁME? Ptáte se, jak naložit s penězi tak, aby neztrácely na hodnotě a jednoho dne se zúročené vrátily? Jak to udělat, aby peníze jednou zajistily celou rodinu? O to se postará OVB Allfinanz, a.s., osobní poradce ve složitém světě financí. Neustále sledovat celý finanční trh a nacházet v něm nejlepší finanční produkty je složité a časově náročné. Do něčeho takového ale vůbec není nutné se pouštět. Pro OVB je to jedna ze dvou hlavních činností. Tou druhou je neustálá péče o naše zákazníky. Chceme naše znalosti uplatnit ve prospěch našich zákazníků.

NA CO SE ZAMĚŘUJEME? - Zajištění rodinných příjmů za všech okolnosti - Zhodnocení vašich dlouhodobých vkladů - Příprava na studium dětí a jejich zabezpečení - Zajištění vysněného bydlení - Odstranění zbytečných nákladů - Zajištění zdraví rodiny - Zajištění důstojného stáří Tento servis a mnoho dalších užitečných rad poskytujeme po celou dobu života našeho zákazníka zcela zdarma. O svého zákazníka se staráme a pomáháme mu při analýze finanční situace. Na základě jeho cílů, přání a finančních možností pro něj připravíme optimální řešení. 

CO NABÍZÍME? Po celé Evropě společnost OVB nabízí jedinečné, profesní, hospodářské a také sociální prostředí pro budování osobní kariéry. Nezáleží na tom, ve které části Evropy se pro nás rozhodnete. Finanční poradenství je jedno z nejmladších povolání nejen v České republice, ale i v Evropě. My při tom čerpáme z téměř 40-leté historie a praxe naší mateřské společnosti. Tato společnost má dynamický růst a jsme připraveni přivítat mezi námi i Vás, kteří máte o tuto práci zájem. Skoro každý potřebuje pomoc při zajišťování své budoucnosti. Tu můžete poskytnout právě Vy, kvalifikovaný a zkušený finanční poradce OVB.

Kontakt:

OVB Allfinanz, a.s. ČR
Baarova 2/1026
140 00 Praha 4
Česká republika
Tel: 00420 241 094 111 recepce
Fax: 00420 241 094 112

Email:
ovb@ovb.cz
WWW:
www.ovb.cz

OVB Allfinanz, a.s. - obchodní rejstřík


Kurzy

Kurzovní lístek: 8.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,270 24,390
USD 22,470 22,650
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články