Oživlá Mototechna bude nabízet kreditky se slevou na benzín a naftu

17. 10. 2012 – 10:17 | Firmy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Oživlá Mototechna bude nabízet kreditky se slevou na benzín a naftu
Mototechna nabízí až 300 zánovních automobilů s maximálně 30 tisíci najetými kilometry a stářím dvou let. Foto: | zdroj: NašePeníze.cz

Slevu 4,5 procenta na pohonné hmoty nebo vyhledavač odcizeného vozu za 15 tisíc korun nabídne ke svému prvnímu finančnímu produktu, vlastní kreditní kartě Mastercard, obnovená značka Mototechna.

"Každý zákazník, který zakoupí vůz od Mototechny nebo AAA Auto za hotové nebo na splátky, bude moci získat kreditní kartu Mototechna se slevou 4,5 procenta na pohonné hmoty u všech čerpacích stanic v ČR, případně vyhledávací systém odcizeného automobilu True Track v hodnotě 15 tisíc korun," uvedla generální ředitelka AAA Auto Karolína Topolová s tím, že kreditní karta s úvěrovým rámcem 100 tisíc korun a bezúročným obdobím 55 dnů bude moci být zájemcům schválena okamžitě.

Každý zákazník, který koupí vůz s využitím kreditní karty Mototechna, podle jejího vyjádření zároveň dostane slevu 10 tisíc korun na nákup příští vozu. "Držitelé kreditní karty budou moci rovněž získat až čtvrtinovou slevu u dalších partnerů programu, jako jsou například cestovní kanceláře Čedok, Blue Style a Fio Tour, optika Fokus Optik nebo prodejny oblečený Husky a Alpine Pro," doplnila Topolová.

Kreditní karta Mototechna je standardní mezinárodní platební instrument, použitelný pro všechny platby v tuzemsku i zahraničí. S její pomocí je rovněž možné klasicky vybírat hotovost z bankomatů nebo převádět peníze na vlastní bankovní účet.

Mototechna nabízí až 300 zánovních automobilů s maximálně 30 tisíci najetými kilometry a stářím dvou let. Společnost je rovněž držitelem certifikátu SAOP, který uděluje Sdružení obrany spotřebitelů.

Jan Soukup | MED

Kurzy

Kurzovní lístek: 7.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,270 24,390
USD 22,470 22,650
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články