Partners For Life Planning, a. s.

7. 5. 1990 – 11:34 | Firmy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Partners For Life Planning, a. s.
Foto: Partners | zdroj: NašePeníze.cz

Společnost Partners zahájila svoji činnost v červnu roku 2007. U zrodu stáli Kateřina Palková, Pavel Kohout, Tomáš Prouza a Jan Majer. Zakladatele spojovala dlouholetá snaha o kultivaci finančního trhu. V Partners se rozhodli uvést do praxe společné představy o slušném a kvalitním finančním poradenství.



Pracovní strategii společnosti Partners jsme shrnuli do sloganu „Finanční poradenství jinak“. Filozofie Partners je postavena na radikální otevřenosti vůči klientům. Poradenský trh dosud těžil z informační asymetrie – klienti finančních institucí neměli dostatek informací, podle nichž by mohli posoudit výhodnost či nevýhodnost doporučovaných finančních produktů či správnost navrhovaných řešení.

- Finanční poradenství: Představujeme finančně poradenské společnosti

Partners poskytují svým poradcům i klientům nejaktuálnější informace z finančních trhů a dávají k dispozici i další podklady pro kvalifikované rozhodování. Publikujeme v předních českých médiích a provozujeme vlastní finanční web Finmag.cz a vydáváme časopis Finmag - finanční magazín, kde otevíráme i témata, o nichž se dosud v zájmu zachování růstu finančního trhu raději pokrytecky mlčelo.

Partners dohlížejí na kvalitu a férovost práce svých poradců. Monitoring kvality služeb oceňují nejen klienti, ale i samotní poradci, kteří se nemusí bát, že by jim méně poctiví kolegové mohli kazit jméno. Z tohoto opatření profituje celá firma Partners, jež se krátce po svém vzniku stala jedním z nejsilnějších hráčů na trhu.

Partners vyvíjejí ve spolupráci s předními světovými finančními ústavy exkluzivní finanční produkty, jež mají poradci Partners k dispozici vedle běžně nabízených nástrojů. Jejich výraznou konkurenční výhodou jsou nižší poplatky a vyšší efektivita ve srovnání s jinými nabídkami na trhu.

Centrála Partners

Partners For Life Planning, a. s.
Stýblova 253/13
149 00 Praha 4

Klientské centrum Partners

Na Václavském náměstí „U Koně“

Václavské náměstí 64, Praha 1

Otevřeno každý pracovní den
od 9 do 21 hodin.


Kurzy

Kurzovní lístek: 20.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,680 24,760
USD 22,670 22,790
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články