Pojištění BONUSU zdarma do konce roku

- Tiskové zprávy autor: Redakce NašePeníze.cz

Na základě pozitivní odezvy klientů prodlužuje DIRECT Pojišťovna akční nabídku na unikátní pojištění bonusu zdarma až do konce letošního roku.

Placeholder

Placeholder , zdroj: tisková zpráva

Ochranu bonusu za bezeškodní průběh si klienti DIRECT Pojišťovny mohou k havarijnímu pojištění či povinnému ručení sjednat od června 2010. Tato novinka v nabídce DIRECT Pojišťovny chrání řidiče před ztrátou bonusu v důsledku pojistné události. Díky pojištění bonusu může klient i v případě jedné pojistné události za rok dále pokračovat v bonusovém schématu, jako by k žádné škodě nedošlo.

Při sjednání pojišťění online nyní klienti DIRECT Pojišťovny také automaticky získávají slevu na pojistném ve výši 15 %. Nabídka platí do 12. září 2010.

„Pojištění bonusu jsme začali klientům poskytovat jako jediná pojišťovna v Česku letos v červnu. Jelikož se u motoristů setkalo s velkým ohlasem, rozhodli jsme se ho nabízet zdarma až do konce roku,“ uvádí Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí DIRECT Pojišťovny.


Další důvody, proč se pojistit u DIRECT Pojišťovny:

• Individuální cena – Pro výpočet pojistného používá DIRECT Pojišťovna nejvíce parametrů ze všech pojišťoven na českém trhu. Větší množství předaných údajů dává jasnou výhodu klientovi, který díky tomu získá cenu „šitou na míru“.
 

• Převod bonusů - DIRECT Pojišťovna klientům převádí bonusy za bezeškodní dobu od předchozí pojišťovny, umožňuje navíc také převod bonusů mezi manželi nebo velmi atraktivní kopírování bonusů z povinného ručení na havarijní pojištění.

• Asistenční služby v ceně - Asistenční služby zahrnuté v ceně pojištění jsou v případě nehody k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

• Rychlá likvidace - Díky široké síti partnerů je likvidace pojistné události rychlá kdekoli v ČR i v Evropě.

• Vyplácení do 2 dnů - DIRECT Pojišťovna vyplácí pojistné plnění do dvou pracovních dnů od konce šetření pojistné události.

• Jednoduché sjednání - Pojištění lze u DIRECT Pojišťovny během několika minut sjednat pohodlně přes internet nebo po telefonu, a to od sestavení nabídky až po tisk zelené karty.

• Vždy něco navíc - DIRECT Pojišťovna nabízí vždy něco navíc. Již v ceně pojištění tak klienti získávají např. asistenční služby, pojištění zahrady nebo třeba dámské kabelky.

• Odklad počátku pojištění - DIRECT Pojišťovna umožňuje klientům sjednat si pojištění s odkladem jeho počátku až o 5 měsíců.
 

Tagy: ochrana nabídka pojištění Direct klient