Pojištění domácnosti od DIRECT pojišťovny s 20% vstuptním bonusem

28. 6. 2010 – 13:10 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Pojištění domácnosti od DIRECT pojišťovny s 20% vstuptním bonusem
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

V rámci pojištění domácnosti nabízí DIRECT Pojišťovna všem novým klientům vstupní bonus - 20% slevu z ceny pojištění.

Klienti DIRECT Pojišťovny získávají automaticky v ceně pojištění také dárek v podobě asistenčních služeb a pojištění zahrady či květin na terasách, balkonech apod.

„DIRECT Pojišťovna pojišťuje majetek na nové ceny. V případě pojistné události tak klient získá pojistné plnění v takové výši, aby si za zničenou věc mohl pořídit věc novou. Pojištění na novou cenu tedy zajistí uvedení domácnosti do původního stavu,“ říká Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí DIRECT Pojišťovny.

V rámci pojištění majetku si lze u DIRECT Pojišťovny sjednat pojištění nemovitosti, domácnosti a také pojištění odpovědnosti občanů. Komplexní pojistné balíčky MINI, OPTI a MAXI kombinují různé varianty ochrany majetku proti živelním událostem, odcizení, vandalismu, vodovodním škodám či proti přepětí a zkratu.

Stejně jako u produktů pro motoristy poskytuje DIRECT Pojišťovna u pojištění majetku bonus za bezeškodní průběh, a to až do výše 30 % (za každý rok trvání pojištění bez pojistné události získává klient 5% slevu na pojistném).

Pojištění domácnosti od DIRECT Pojišťovny se vztahuje nejen na vybavení bytu či domu, jako jsou např. spotřebiče, elektronika, nábytek, šperky či oblečení, ale současně chrání také sportovní či jiné vybavení, jež se nachází v nebytových prostorách – ve sklepě, garáži nebo komoře. Díky pojištění zahrady, které klienti získávají automaticky v ceně pojištění, se ochrana vztahuje také na věci na zahradě, balkonu nebo terase náležící k domu či bytu. Kočárek a invalidní vozík je pak pojištěn kdekoli na území celé České republiky.

Pojištění zahrady a asistenční služby v ceně
Pojištění zahrady kryje např. poškození porostů, přenosného zahradního nábytku, dekorativních předmětů či grilu. Vztahuje se na vandalismus a živelní události. Asistenční služby zase nabízí okamžitou odbornou pomoc v případě neočekávané události.
Do 90 minut zajistí DIRECT Pojišťovna specialistu, který pomůže situaci vyřešit – například instalatéra nebo zámečníka.

Pojištění domácnosti od DIRECT Pojišťovny si lze sjednat přes internet na www.direct.cz nebo prostřednictvím telefonu na lince 221 221 221.

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,300 25,440
USD 23,310 23,490
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články