Pojištění Vital Invest nabízí nové možnosti investování

25. 1. 2010 – 19:29 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Pojištění Vital Invest nabízí nové možnosti investování
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

V rámci nové investiční strategie produktu VITAL Invest budou mít klienti možnost investovat do Zajištěného fondu Forte 2 a získat tak dlouhodobý výnos až 52 %.


Nový Zajištěný fond Forte 2 v nabídce Komerční pojišťovny rozšiřuje možnosti investiční strategie v rámci životního pojištění Vital Invest a navazuje na velmi úspěšný prodej Zajištěného fondu Forte, do kterého bylo během upisovacího období vloženo více než 500 milionů Kč. Strategie založená na zajištěném fondu Forte 2 je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí využít výnosový potenciál akciových trhů a zároveň požadují jistotu garantovaného zhodnocení svých prostředků ke dni splatnosti fondu. Nesporně atraktivní je potenciál výnosu až 52 % po 8 letech (s garantovaným výnosem 6,5 % p.a. pro  první dva roky). Upisovací období fondu trvá od 18. 1. do 30. 4. 2010 (nebo do vyprodání tranše).

„Zajištěný fond Forte 2 nabízí klientovi nejen atraktivní garantovaný výnos, ale také možnost podílet se na výkonnosti koše světových akciových titulů. Velkou výhodou je zároveň možnost předčasného splacení fondu s ročním výnosem až 6,5 % p.a. již po třech letech při dosažení stanovených podmínek. To vše při současné ochraně proti měnovému riziku, neboť negativní dopady posilování české koruny jsou zajištěny a neovlivní výnos portfolia,“ uvedl Pavel Filipi, zástupce vedoucího marketingu Komerční banky pro retailové bankovnictví.

VITAL Invest je kombinací investování a životního pojištění. Klient sám určuje, zda bude jeho VITAL Invest z větší části pojištěním, nebo spíše formou investice. V rámci pojistné složky nabízí VITAL Invest čtyři různé varianty rozsahu pojistné ochrany pro případ úmrtí podle toho, do jaké míry chce klient zajistit sebe a svou rodinu. Ve srovnání s obdobnými produkty zajišťuje VITAL Invest také vysokou likviditu, kdy již po 2 měsících má klient možnost částečného výběru prostředků.

Kurzy

Kurzovní lístek: 13.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,210 25,290
USD 23,130 23,250
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články