Pojištění zahrady od DIRECT POJIŠŤOVNY

13. 7. 2010 – 20:20 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Pojištění zahrady od DIRECT POJIŠŤOVNY
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Pojištění zahrady získávají automaticky všichni klienti DIRECT Pojišťovny jako bonus k pojištění domácnosti či nemovitosti.

Toto pojištění se vztahuje na věci umístěné na zahradě, balkonu nebo terase náležící k domu či bytu. Kryje například škody způsobené pádem stromu, povodní nebo záplavou, ale také třeba vandalismem.

„Zahrada je často výkladní skříní domu, chaty či chalupy a lidé mnohdy jejím zdokonalováním tráví i několik let a investují nemalé peníze. To je další důvod, proč přemýšlet o uzavření pojištění majetku, které ochrání nejen celou nemovitost či domácnost, ale i zahradu,“ říká Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí DIRECT Pojišťovny, a dodává: „Také na terasách a balkonech mají lidé hodnotný zahradní nábytek či okrasné květiny. S pojištěním zahrady od DIRECT Pojišťovny mohou být majitelé v klidu, i když se blíží bouřka a všechny tyto věci zůstaly venku.“

Zahrada i terasa v bezpečí
Náhlá průtrž mračen, silný vítr a blesky nebo nechtěná návštěva vandala mohou mít za následek nevratně poškozený zahradní nábytek, ale i květiny, okrasné keře a stromy. Také pečlivě udržovaný trávník může být zdevastován řáděním živlů. Ale nejen zahrady jsou chloubou svých majitelů. Také terasy a lodžie budí často obdiv. Pokud si necháváte záležet na pečlivě udržovaných okrasných květinách umístěných na terase, balkonu nebo lodžii a nesnesete pomyšlení, že by je mohly zdevastovat řádící živly, spolehněte se na pojištění zahrady od DIRECT Pojišťovny.

Rozsah krytí
Klienti jsou díky pojištění zahrady kryti proti škodám způsobeným například požárem, úderem blesku, povodní nebo záplavou, sesuvem půdy či zřícením skal a sněhových lavin, ale také proti pádu stromů či stožárů a vandalismu. Pojištění zahrady od DIRECT Pojišťovny se vztahuje jak na okrasné keře a jiné dřeviny, tak na květiny včetně trávníků. Pojištěn je rovněž zahradní nábytek, tedy židle, stoly, lehátka a slunečníky, dále pak např. dětská hřiště, houpačky, zahradní dekorační předměty nebo gril. Pojištění zahrady DIRECT Pojišťovna sjednává s limitem plnění 20 000 Kč.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 18.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,690 24,810
USD 22,960 23,140
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články