Pojišťovna České spořitelny změnila logo a název společnosti

23. 3. 2009 – 19:18 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Pojišťovna České spořitelny změnila logo a název společnosti
Foto: Pojišťovna České spořitelny | zdroj: NašePeníze.cz

V rámci jednání mimořádné valné hromady akcionářů 20. března 2009 byl změněn název společnosti na Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group. Jedná se tedy o přidání dodatku k stávající obchodní firmě, který zdůrazňuje příslušnost k rakouské pojišťovací skupině. V souvislosti s úpravou názvu pojišťovna připravila také nové logo společnosti.

„Důvodem pro změnu je snaha sjednotit označení všech tří dceřiných společností Vienna Insurance Group v České republice,“ říká Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. Ke stejnému přejmenování došlo v minulosti také v případě společností Kooperativa, a.s., Vienna Insurance Group a Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

 

Nové obchodní jméno Pojišťovny České spořitelny doprovází také změna loga společnosti. V rámci nového loga pojišťovny zmizel grafický prvek odkazující na příslušnost do skupiny Erste a naopak přibyl dovětek Vienna Insurance Group. Součástí rakouské pojišťovací skupiny se Pojišťovna České spořitelny stala loni v září.


- Pojišťovny > Pojišťovna České spořitelny

Kurzy

Kurzovní lístek: 2.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,260 24,340
USD 22,280 22,420
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články