Pošlete svého plyšáka na dovolenou, vznikla unikátní cestovka

18. 2. 2010 – 8:01 | Životní styl | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Pošlete svého plyšáka na dovolenou, vznikla unikátní cestovka
Cestovní kancelář pro plyšová zvířátka vznikla v Česku | zdroj: NašePeníze.cz

V České republice vznikl světový unikát - cestovní kancelář pro plyšová zvířata. Na světě jsou desítky milionů plyšáků, které mají jejich majitelé často tak rádi, že by jim chtěli umožnit zážitky a také se třeba následně pochlubit přátelům.

Cestovní kancelář Toy traveling s.r.o. začala jako první na světě nabízet zájezdy zahraničních plyšáků nejprve do Prahy, avšak již letos budou následovat i další evropská města, z kterých si budou moci majitelé plyšáků vybírat .


Poprvé na světě tak vzniká globální cestovní kancelář pro plyšáky !


Princip cestovní kanceláře pro plyšáky je jednoduchý

 

Zájemce si na webových stránkách www.sendyourdarling.com objedná vybraný zájezd, zaplatí a pošle svého plyšáka do Prahy či do jiného města, kde pracovníci firmy Toy traveling plyšáka nafotí, jak se dívá na nejvýznamější památky či před nimi stojí popřípadě například obědvá.

Poté jsou fotografie staženy na CD a spolu s plyšákem zaslány zpět majiteli do zahraničí.

 

<%Anketa18%>

 

Majitel se následně může pochlubit svým kamarádům, na Facebook apod., kde všude jeho plyšák byl a jaké měl hezké zážitky.

V rámci vyplňování přihlášky k zájezdu majitel také uvádí, zda-li jeho plyšák může jíst maso či konzumovat alkohol, aby mu pracovníci cestovní kanceláře omylem při společném obědě plyšáků, který se také fotí, nepředložili nějaké nevhodné potraviny.

  Cestovní kancelář pro plyšová zvířátka vznikla v Česku

Cestovní kancelář Toy traveling se hned zpočátku zaměřuje na hlavní trhy, což jsou nejbohatší světové státy jako USA, Japonsko, Velká Británie, Německo a Francie, následovat bude Čína, jelikož v těchto zemích je hodně plyšáků a někteří majitelé mají zároveň dostatek peněz investovat do těchto zážitků.

 

Kolik stojí poslat plyšáka na dovolenou?

 

Základní zájezd stojí 90 EUR ( 2340 Kč) včetně zaslání plyšáka zpět do zahraničí k majiteli, k dispozici jsou však i další tipy zájezdů, například za 150 EUR ( 3900 Kč) může plyšák obdržet v panoramatu Prahy i masáž a aromaterapii. Vše je opět nafoceno a majitel se pak může pochlubit svým známým nebo mít je dobrý pocit, že je jeho plyšák spokojený.

Plyšákům bude pokaždé dokonce vystaven na zpáteční cestu i vlastní pas.

Cestovní kancelář pro plyšová zvířátka vznikla v Česku

Součástí všech balíčků je denní mailová komunikace s majitelem, aby neměl obavy a věděl, co v ten den jeho plyšák absolvoval za prohlídku.
Připravují se i další příplatkové položky pro ty nejstarostlivější majitele, jako například speciální krabice s postýlkou, peřinkou a polštářkem - plyšák tak poletí zpět domů v maximálním pohodlí.

Toy traveling bude již během letošního roku nabízet cestování do několika dalších evropských měst, nejprve bude do nabídky začleněna Budapešť, Berlín, Mnichov a Bratislava a následovat budou další známá evropská města.

Zakladatelé této cestovní kanceláře jsou čtyři čeští podnikatelé se zkušenostmi jak v cestovním ruchu, tak zároveň také v IT technologiích a internetovém byznysu : Marek Hlávka, Tomio Okamura, Dana Bérová a Radek Sakáč.

V současnosti jsou webové stránky v angličtině, avšak do měsíce bude zpuštěna také japonská, německá a francouzské verze. Čínština bude následovat později během letošního roku.

Cílem je vybudování první globální celosvětové cestovní kanceláře pro plyšová zvířata.

Kam dál?
- Dovolená: Nejkrásnější a nejdražší hotelové pokoje světa jsou i v Česku
- Dovolená: Nejlepší potápěčské a šnorchlovací destinace na světě
- Dovolená: 20 nejlepších výhledů na světě
- Kam na lyže? Česko je levnější, zahraničí pořád kvalitnější
- Dovolená: Deset nejzajímavějších opuštěných měst na světě
- Na co si dát pozor při nákupu dovolené a jak ji případně reklamovat

Kurzy

Kurzovní lístek: 9.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,460
USD 22,570 22,750
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články