Poštovní spořitelna nyní nabízí Povolené přečerpání účtu zdarma

10. 2. 2009 – 12:07 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Poštovní spořitelna nyní nabízí Povolené přečerpání účtu zdarma
Foto: MS | zdroj: NašePeníze.cz

Poštovní spořitelna přichází s další zajímavou nabídkou – v únoru a březnu poskytuje svým zákazníkům povolené přečerpání postžirového účtu zdarma. Bonus se týká všech stávajících i nových klientů s účtem v programech Klasik. O jeho poskytnutí lze zažádat na všech obchodních místech Poštovní spořitelny.

„Přicházíme s další přímou kampaní, díky které naši zákazníci ušetří peníze. Po dobu dvou měsíců si mohou zdarma zažádat o povolené přečerpání účtu, čímž ušetří 200 korun,“ popsal novou nabídku Libor Svoboda, manažer segmentu Řízení produktů v Poštovní spořitelně.  

Povolené přečerpání účtu lze získat dvěma způsoby – žádostí po minimálně šesti měsících vedení účtu, či formou samostatné smlouvy o úvěru, kterou je možné uzavřít i při zakládání nového účtu. Nabídka bezplatného poskytnutí přečerpání platí do 31. března, pro neúčtování poplatků je přitom rozhodující datum podání žádosti.

Povolené přečerpání k postžirovému účtu nabízí jednoduchou možnost, jak okamžitě a výhodně čerpat peníze. K jejich získání klient nepotřebuje žádné zajištění a úroky platí jen ze skutečně vyčerpané částky úvěru, který je navíc veden na dobu neurčitou. Výše úvěru se odvíjí od průměru pravidelných měsíčních vkladů a může dosáhnout až 20 000 korun, v případě povoleného přečerpání účtu formou samostatné smlouvy o úvěru a doložení příjmů pak až 100 000 korun.

- Banky > Poštovní spořitelna

Kurzy

Kurzovní lístek: 24.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,220 25,340
USD 23,550 23,730
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články