Práce v Ústí nad Labem

17. 11. 2012 – 14:36 | Práce | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Práce v Ústí nad Labem, Ilustrační foto: SXC | zdroj: NašePeníze.cz

Chcete pracovat pro úspěšnou švýcarskou společnost, která je ve svém oboru jedna z největších v Evropě? Otevíráme novou pobočku Swiss Life Select v Ústí nad Labem!

Hledáte zaměstnance, brigádníky, nebo novou práci, či brigádu? Pomozte lidem kolem sebe a sdílejte nabídky na Facebooku

--Komerční sdělení--

Nezáleží nám na tom zda jste muž nebo žena a vyšší věk je v našem oborou naopak výhodou. Důležitá je chuť pracovat, obchodní talent, který pomůžeme rozvíjet a spolehlivost. Oslovíla vás některá nabídka práce v Ústí nad Labem níže? Pošlete nám svůj životopis!

Psali jsme: Švýcarská firma, která klientům pečuje o peníze už 156 let expanduje do ČR

Hledáte práci ve financích v jiném regionu? Doporučíme Vás našim kolegům, schopné manažery i kvalitní poradce uvítáme vždy. Pošlete životopis na martin.slapnicka@swisslifeselect.cz.

Swiss Life Select česká republika (do dubna 2013 jako AWD ČR) je součástí nadnárodního švýcarského holdingu.

Nabídky práce v Ústí nad Labem

Swiss Life Select česká republika (do dubna 2013 jako AWD ČR) je součástí nadnárodního švýcarského holdingu. Naší prací je již téměř 200 let dlouhodobá a systematická péče o finance privátních klientů s běžnými i vysoce nadprůměrnými příjmy. Za mnoho let působení na světovém trhu si kvalita naší práce získala uznání odborné i laické veřejnosti. Swiss Life Select tak dala sousloví „privátní bankovnictví“ jasný obsah.

Tento přístup nám umožňuje naplnit naše cíle, cíle našich klientů a zároveň poskytnout celou řadu pracovních příležitostí, které splňují různorodé kariérní cíle a očekávání.

Swiss Life Select Ústí nad Labem na Facebooku

Manažer/ka obchodního týmu - Ústí nad Labem

Očekáváme:

Aktivní a komunikativní osobnost
Organizační schopnosti
Schopnost motivovat a řídit podřízený obchodní tým
Schopnost porozumět potřebám svých klientů i podřízených
Výhodou je vysokoškolské vzdělání a předchozí relevantní praxe

Klíčová pracovní náplň:

Rozvoj, řízení a motivace obchodního týmu
Zodpovědnost za výsledky obchodního týmu

Poskytujeme:

Nadstandardní finanční ohodnocení oceňující objem i kvalitu odvedené práce
Objektivně definovaná kritéria dalšího příjmového růstu
Systematické zapracování, postupné předání kompetencí i zodpovědnosti
Metodické individuální vedení přímým nadřízeným
Zázemí nadnárodního holdingu.

Logistické zázemí špičkových poradenských center
Holdingovou manažerskou akademii

Kontakt:

Martin Slapnička, ředitel poradenského centra, martin.slapnicka@swisslifeselect.cz , +420 777 109 479