Překlenovací financování Ideální hypotéky České spořitelny usnadní pořízení bydlení

26. 7. 2010 – 11:02 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Překlenovací financování Ideální hypotéky České spořitelny usnadní pořízení bydlení
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Noví i stávající klienti si mohou od 1. července 2010 sjednat k Ideální hypotéce České spořitelny novou volitelnou službu Překlenovací financování.

Ta umožní klientům profinancovat nové bydlení, a to v takových případech, kdy klient bydlení již má a z nejrůznějších důvodů přemýšlí o koupi bydlení nového. Díky této službě klient získá nejen peněžní prostředky pro financování své nové nemovitosti, ale také čas na prodej nemovitosti stávající. Služba Překlenovací financování je jednou ze čtrnácti volitelných služeb, kterou si klient může sjednat k Ideální hypotéce České spořitelny.

„Chtěli jsme vytvořit službu, která reaguje na rostoucí potřeby klientů. Dobře víme, že jiné potřeby má člověk, který zrovna dokončil studium a jiné člověk, který si chce založit rodinu. Lidé nebydlí celý život pouze v jedné nemovitosti, dáme jim čas a prostředky na přestěhování z menšího do většího bydlení,“ řekl Tomáš Halla, ředitel odboru úvěry na bydlení a podnikání České spořitelny. „Nová služba nazvaná Překlenovací financování umí tuto situaci vyřešit. Klient získá peněžní prostředky pro pořízení nového bydlení, bude mít dostatek času na stěhování a zařizování nového bydlení a navíc svou stávající nemovitost nemusí prodávat v časovém presu,“ dodal Tomáš Halla.

Překlenovací financování nabízí klientům kompletní řešení. Klient tak může s Ideální hypotékou České spořitelny v podstatě „růst“. Pokud klientovi nebude stávající bydlení vyhovovat, služba Překlenovací financování mu poskytne krátkodobý úvěr na překlenutí až dvou let mezi potřebou zdrojů na financování nového bydlení a prodejem stávající nemovitosti. Klient získá i dostatek času na prodej stávajícího bydlení a dokončení stavby či rekonstrukce své nové nemovitosti.

Nová volitelná služba Ideální hypotéky České spořitelny patří do kategorie Flexibilita, která umožňuje pružně upravit podmínky splácení během trvání hypotéky. Do této kategorie se řadí také služby jako Změna výše splátek (klient si může změnit výši své měsíční splátky podle vlastní potřeby), Mimořádné splátky (služba umožňuje vkládat mimořádné splátky v průběhu platnosti pevné úrokové sazby) a Peníze na cokoliv (tato služba poskytne klientovi finanční rezervu nejen pro jeho bydlení).

Klienti mohou vybírat volitelné služby i z dalších kategorií: Individualita zahrnuje například službu Zrychlená výstavba (umožňuje v průběhu stavby či rekonstrukce nemovitosti vyčerpat peněžní prostředky nad rámec aktuální hodnoty rozestavěné nemovitosti) anebo službu Bez faktur (umožňuje čerpat částku až do výše poskytnuté hypotéky pouze na základě čestného prohlášení o účelovém použití prostředků) a Jistota, která v sobě zahrnuje služby určené na pomoc v nepříznivé životní situaci jako Pojištění schopnosti splácet anebo Přerušení splácení. Volitelné služby si klient volí buď při sjednání hypotéky, anebo na konci fixace úrokové sazby. Služby lze sjednat k Ideální hypotéce České spořitelny i ke všem stávajícím hypotékám na bydlení.

Ideální hypotéka České spořitelny je poskytována bez poplatku za vyřízení, kromě toho navíc nabízí zdarma i další služby jako poradenství a sjednání hypotéky, třicetidenní garanci úrokové sazby, on-line ocenění nemovitosti vypracované v pobočce a neomezené čerpání během prvních třech měsíců.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 20.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,570 24,690
USD 24,420 24,600
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články