Premiér Nečas dnes odstartoval web o reformách ČeskéReformy.cz

- Média autor: Redakce NašePeníze.cz

Společnost Fincentrum Media spustila na dnešním Žofínském fóru věnovaném vládním reformám unikátní internetový portál, který přináší detailní a nezkreslené informace, názory a studie k probíhajícím vládním reformám.

Ekonomický a finanční server NašePeníze.cz svým čtenářům bude informace z webu ČeskéReformy.cz představovat., Foto: Fincentrum

Ekonomický a finanční server NašePeníze.cz svým čtenářům bude informace z webu ČeskéReformy.cz představovat., Foto: Fincentrum , zdroj: NašePeníze.cz

Ostrý provoz webu odstartoval v závěru svého vystoupení předseda vlády Petr Nečas.

Spuštěním webu reaguje společnost Fincentrum Media na aktuální nedostatek objektivních a nepovrchních informací, na základě kterých by si mohla laická i odborná veřejnost udělat vlastní názor na připravovaný balík vládních reforem.

„O reformách se toho na českém internetu píše mnoho. Přesto dosud neexistoval portál, který by srozumitelně, zdarma a na jednom místě shromažďoval informace o připravovaných reformách, alternativních názorech či zkušenostech z jiných zemí. Jsem rád, že zde dnes můžeme představit www.CeskeReformy.cz, portál, který připravuje renomovaná společnost Fincentrum Media ve spolupráci s Fakultou financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze,“ uvedl při spuštění portálu na Žofínském fóru Petr Stuchlík, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Nové internetové stránky přináší na jednom místě rozhovory s představiteli veřejné i soukromé sféry, tiskové zprávy jednotlivých subjektů, kterých se reformy dotýkají, krátké aktuality i detailní studie a analýzy dopadů reforem. Mezi nejzajímavější materiály patří studie k porovnání penzijních systému v řadě zemí světa nebo nekrácené názory opozice v kompletním znění.

Ekonomický a finanční server NašePeníze.cz svým čtenářům bude informace z webu ČeskéReformy.cz představovat.

Tagy: média reformy Nečas ČeskéReformy.cz