Pro uživatele chytrých telefonů spustí Komerční banka Mobilní banku 2

28. 7. 2011 – 13:53 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Pro uživatele chytrých telefonů spustí Komerční banka Mobilní banku 2
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

V červenci Komerční banka spustila první verzi Mobilní banky 2 – nové verze mobilního bankovnictví, které je šité na míru uživatelům chytrých telefonů.

Nová aplikace je zdarma dostupná uživatelům telefonů Apple iPhone a tabletů iPad, uživatelům telefonů se systémem Android a funkční je také na telefonech s běžně dostupnými internetovými prohlížeči.

První verze Mobilní banky 2 poskytne uživatelům cenné informace, které není z technologického hlediska možné připojit do stávající verze Mobilní banky. Tu využívá v Komerční bance téměř 30 tisíc klientů.

V první fázi tak získají klienti v Mobilní bance 2 přehled o umístění bankomatů a poboček KB s možností vyhledat nejbližší nebo přehled užitečných telefonních čísel (například pro stoplistaci ztracené či odcizené platební karty). Získají také možnost být pravidelně informováni o důležitých novinkách z Komerční banky. Samozřejmostí je u podobné aplikace také možnost nastavit si vlastní grafický vzhled (skin).

„Již na podzim rozšíříme novou Mobilní banku 2 o první aktivní aplikace, jako jsou kalkulačky hypotečních a spotřebitelských úvěrů. V první polovině roku 2012 pak začnou v Mobilní bance 2 fungovat další aktivní operace, jako je přehled zůstatků a transakční historie, bankovní převody a další,“ uvedl Mojmír Prokop, vedoucí Přímého bankovnictví Komerční banky.

Mobilní banka 2 bude již v průběhu července dostupná zdarma ke stažení na Appstore i v Android Marketu. Díky optimalizaci pro ostatní běžně dostupné mobilní internetové prohlížeče je Mobilní banka 2 aplikací, která má jednu z nejširších dostupností na českém trhu.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 7.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,300 24,420
USD 22,500 22,680
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články