Provoz náročného e-shopu bez komplikací

18. 12. 2013 – 9:30 | Věda a technika | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Provoz náročného e-shopu bez komplikací
V období vrcholové nákupní sezóny si žádný z e-shopů nemůže dovolit jakékoliv problémy se svými servery či hostingem. Vše musí fungovat na 100% a weby se musí načítat rychle a bez výpadků. Foto:VSHosting | zdroj: NašePeníze.cz

V období vrcholové nákupní sezóny si žádný z e-shopů nemůže dovolit jakékoliv problémy se svými servery či hostingem. Vše musí fungovat na 100% a weby se musí načítat rychle a bez výpadků.

VSHosting zajišťuje provoz několik stovek významných e-shopů, jako např. Parfums.cz nebo nově Euronics.cz.

Návštěvnost a tedy i technologická náročnost e-shopů se v období hlavní prodejní sezóny zvyšuje až 5x.

VSHosting je na nápor připraven a pružně reaguje při potřebě navýšit výkon. O letošních Vánocích na nutná navýšení výkonu padlo několik set gigabajtů RAM a stovek jader procesorů.

Nespornou výhodou služeb VSHostingu je unikátní odborná technická podpora, dostupná 24 hodin denně přímo v datovém centru. Optimalizace provozu serverů a navýšení výkonu se proto odehrává ještě v době, než nastane kritická situace.

Senior administrátoři VSHostingu také mají provoz serverů 24 hodin denně pod dohledem a při jakémkoliv zaváhání serveru, ve vyřizování požadavků návštěvníků webu ihned zasahují.

Servery u VSHostingu jsou umístěny ve špičkovém datovém centru v kategorii TIER III+ a připojeny k páteřnímu Internetu (VSHosting je člen NIX.CZ i SIX.SK již 6 let), což výrazným způsobem přispívá ke stabilnímu chodu serverů klientů a tedy i e-shopů.

Komplexní řešení pro e-shopy i další internetové projekty poskytuje VSHosting prostřednictvím své služby Managed Server.

Tato služba zajistí provozovatelům internetových projektů nejen klidné spaní, ale také výraznou finanční úsporu.

Služba zahrnuje správu serverů zkušenými administrátory, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně, pronájem serveru a zajištění výkonu v cloudu, umístění ve špičkovém telehouse, neomezené připojení k páteřnímu Internetu, nonstop proaktivní monitoring a zálohování. Tedy vše, co je potřeba k provozu serverů s výhodou trvalého servisu a správy a to vše za zlomek nákladu vlastního správce serveru.

Kontaktujte nás pro vypracování individuální nabídky. Pro nové e-shopy, které přejdou k VSHostingu v průběhu ledna, máme připravenou akci:

Provoz v prvních 3 měsících zdarma na zkušební období.

Váš VSHosting

Www.vshosting.cz

Kurzy

Kurzovní lístek: 17.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,240 25,360
USD 23,620 23,800
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články