První karta MasterCard World na českém trhu

13. 8. 2010 – 18:28 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

První karta MasterCard World na českém trhu
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

S novou Citi ČSA kreditní kartou MasterCard World mohou klienti snadno a rychle dosáhnout na bonusovou letenku věrnostního programu OK Plus Českých aerolinií.

Bonus 20 000 mil získají již po první transakci touto kartou. Nová karta je zcela první kartou na českém trhu platformy MasterCard World. Citi, ve spolupráci s Českými aeroliniemi, přináší nově na český trh prestižní Citi ČSA kreditní kartu MasterCard World. Ta zaujme novým stylovým černým designem, ale především řadou atraktivních výhod. Mezi ně patří vstupní bonus 20 000 mil do věrnostního programu OK Plus Českých aerolinií již za první uskutečněnou platbu či za výběr hotovosti realizovaný kreditní kartou v průběhu prvního měsíce od jejího vydání.

Pro využití 20 000 mil si klienti mohou zvolit zpáteční bonusovou letenku do některé z vybraných evropských destinací. Další míle mohou zákazníci získávat tím, že budou svou Citi kreditní kartu MasterCard World pravidelně používat.

Uvedení karty na trh je podpořeno atraktivní reklamou. Ve středu 4. srpna 2010 vzlétne poprvé v historii letadlo Českých aerolinií s komerčním motivem v podobě reklamního vizuálu Citi ČSA kreditní karty MasterCard World.

„Vážíme si spolupráce se Citibank – největším vydavatelem kreditních karet na světě. Novou společnou kreditní kartu Citi ČSA MasterCard World, kterou jsme připravili pro členy programu OK Plus, podpoříme netradiční reklamou, přímo na jednom z našich letadel,“ dodává Tomáš Hrdlička, vedoucí Věrnostních programů a vztahů se zákazníky Českých aerolinií.

„Oceňujeme, že České aerolinie, náš dlouhodobý partner, podporují naše úsilí přinášet českým klientům skutečně atraktivní produkty. Jsme potěšeni, že můžeme představit cestujícím Českých aerolinií a držitelům Citi karet produkt, který v sobě kombinuje řadu výhod Citi kreditní karty s výhodami věrnostního programu Českých aerolinií OK Plus,“ říká Parag Dhingra, Cards Product & Business Development Head Citibank Europe plc, organizační složka.

Mimořádný bonus 20 000 mil již za první transakci kartou je součástí promo akce a bude možné jej získat pro nové karty vydané do 30. září 2010. I po tomto datu mohou držitelé Citi ČSA kreditní karty MasterCard World získat bonus 20 000 mil již v prvním měsíci, ale už za standardních podmínek. To znamená, že první, vstupní bonus 10 000 mil získají za první platbu či výběr hotovosti hlavní kreditní kartou a druhý bonus 10 000 mil za prvních 15 000 Kč zaplacených či vybraných kartou v prvním měsíci od vydání karty.

MasterCard World představuje unikátní a flexibilní karetní platformu, která umožňuje vydávajícím bankám uspět v konkurenčním boji o uspokojení požadavků držitelů prémiových karet. Tito zákazníci jsou finančně gramotní a ocení hodnotu parametrů a benefitů přidaných ke kartě. Zároveň požadují konkrétní hodnotu za svoje peníze a volnost pro svá nákupní rozhodnutí. Na každé kartě MasterCard World je zřetelný nápis WORLD a značka bonusového programu. Při prvním pohledu na kartu je tedy zřejmé, že je součástí významného programu, v tomto případě bonusového programu OK Plus Českých aerolinií. „Mezi držiteli karet jsme identifikovali skupinu, která má specifický životní styl i potřeby. Na míru pro ně byla připravena platforma MasterCard World, která již úspěšně funguje ve více zemích. Citibank nabízí velmi atraktivní produkt, který je chytře doplněn o věrnostní program Českých aerolinií. Citi ČSA MasterCard World je zatím poslední a velmi vítaný přírůstek do rodiny World v Evropě,“ dodává Brian Lang, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Citi ČSA kreditní karta MasterCard World nabízí držiteli další možnosti, jak s Českými aeroliniemi získat bonusovou letenku. Držitel karty obdrží 4 míle za každých 100 Kč zaplacených kartou nebo vybraných z bankomatu a výroční bonus 5 000 mil ročně (jsou-li průměrné měsíční výdaje minimálně 15 000 Kč). Ke kartě získá zákazník také cestovní pojištění a možnost využívat concierge služeb. Citi ČSA kreditní karta MasterCard World je mezinárodní platební karta, s níž mimo jiné získáte slevy až 25 % u vybraných obchodních partnerů v rámci programu Citi Club a slevy od partnerů programů MasterCard Elite a MasterCard World.

Letní promo akce Citi ČSA kreditní karty MasterCard World bude dále podpořena inzercí v tisku a reklamou v obou terminálech Letiště Praha.

Máte-li zájem o tuto prestižní kartu, nemusíte odcházet od své stávající banky ani si otevřít běžný účet u Citibank. Pro více informací o Citibank a o tomto produktu prosím navštivte www.citikarta.cz.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 17.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,700 24,820
USD 22,970 23,150
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články