Půjčky a úvěry: Home Credit garantuje nejvýhodnější půjčku v Česku

26. 10. 2009 – 20:49 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Půjčky a úvěry: Home Credit garantuje nejvýhodnější půjčku v Česku
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Home Credit přichází na trh s nejvýhodnější půjčkou v Česku: hotovostní úvěr Telefonní půjčka je teď výrazně levnější. Parametry tohoto produktu jsou tak od října na nejnižší úrovni od jeho zavedení v roce 2006 a příznivější než u bankovních institucí. Například 50 tisíc korun půjčených na 84 měsíců nyní klienta vyjdou na 899 korun měsíčně (RPSN 13,4 % a úrok 12,61 % p.a.). Home Credit i nadále k Telefonní půjčce nabízí záruku spokojenosti – možnost si půjčku rozmyslet a do tří měsíců ji vrátit bez úroků a poplatků. K dalším výhodám patří nulové poplatky za uzavření i předčasné splacení úvěru a také možnost tří variant pojištění úvěru. Kombinace těchto benefitů činí z Telefonní půjčky nejvýhodnější hotovostní úvěr na českém trhu určený pro solventní klienty, kteří v prověřovacím procesu prokáží vysokou spolehlivost při splácení poskytnutého úvěru.


 „Lidé jsou v tomto roce spíše opatrnější, své výdaje bedlivě sledují a například modernizaci domácích spotřebičů a vybavení domácnosti raději odkládají. Vycházíme jim proto vstříc nejvýhodnější půjčkou v Česku s parametry, kterých se bát nemusejí. Nová Telefonní půjčka je cenově příznivější, což zákazníci ocení zejména v předvánočním obdobím, kdy nakupují nejvíce. Pokud najdou na trhu lepší, mají možnost ji do tří měsíců vrátit,“ uvádí Erich Čomor, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Home Credit.

Úroková sazba i RPSN, na které klient při výběru půjčky hledí nejvíce, se u Telefonní půjčky oproti dosavadní nabídce snížily o více než 3 %. Home Credit tak v době hospodářské recese cenu svých produktů zlevňuje, zatímco ostatní konkurenti spíše zdražují. Zachovává i další výhody, které Telefonní půjčka dosud měla – bezplatné vyřízení půjčky, možnost předčasného splacení bez poplatku a záruku spokojenosti.

Nejvýhodnější půjčka v Česku je i slogan, který bude od konce října doprovázet televizní kampaň. Ta se zaměřuje na přednosti telefonní půjčky: nejen nízká cena, ale i možnost vrácení úvěru do tří měsíců, zdarma vyřízení úvěru i nulové poplatky za předčasné splacení. „Z našich průzkumů vyplývá, že toto jsou atributy, na které zákazníci nejvíce slyší. Proto je u Telefonní půjčky zachováváme i nadále,“ uvádí Jakub Petřina, ředitel marketingu společnosti Home Credit.

Záruka spokojenosti je benefit, který Home Credit k Telefonní půjčce zavedl loni na podzim. Zákazníci tak získali možnost úvěr vrátit, stejně jako je to v případě zakoupeného zboží u seriózních obchodníků. „Po roce vidíme, že podíl vrácených půjček je dlouhodobě na velice nízké úrovni, pohybuje se kolem pěti procent,“ přibližuje Jan Oplatek, produktový manažer hotovostních úvěrů společnosti Home Credit.  

Nejvýhodnější hotovostní půjčka v Česku platí pro jakoukoliv variantu Telefonní půjčky Home Credit, jejíž výše se pohybuje od 10 do 150 tisíc korun. Splatnost si zákazník volí v rozmezí 10 až 84 měsíců. Vyřízení úvěru probíhá telefonicky prostřednictvím bezplatné zákaznické linky Home Creditu. Poté, co je klientovi úvěr schválen a dojde k podpisu úvěrové smlouvy, jsou mu peníze zaslány na běžný účet, případně vyplaceny na poštovní přepážce. Půjčku lze získat s RPSN od 13,4 %.


Spočítejte si: Spotřebitelský úvěr
TIP: Máte zkušenosti s firmou Home Credit? Podělte se s ostatními krátkou referencí v rejstříku firem.

Kurzy

Kurzovní lístek: 24.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,210 25,330
USD 23,540 23,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články