Recenze firem: Podělte se o své zkušenosti s ostatními

27. 10. 2009 – 10:31 | Firmy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Recenze firem: Podělte se o své zkušenosti s ostatními
Foto: SXC | zdroj: NašePeníze.cz

Máte dobrou zkušenost s firmou, kterou jste si najali na práci, nebo u které nakupujete? Nebo vás naopak nějaká firma vypekla? Nyní se můžete podělit se o své zkušenosti s ostatními krátkou recenzí v rejstříku firem NašeFirmy.cz.


Rejstřík firem NašeFirmy.cz nabízí možnost přidávat reference/recenze k právnickým osobám, tj firmám typu s.r.o., nebo a.s..

Touto jedinečnou službou můžete ostatní upozornit na neprofesionální jednání firem, podvodníky, nebo můžet naopak pochválit firmu, se kterou jste byli velmi spokojeni.

Recenze může nejen varovat před špatnou službou, ale ta kladná může firmě se kterou jste spokojeni pomoci k dalším zákazníkům. Proto neváhejte a přidejte vlastní referenci i vy a podělte se o zkušenosti.

V každém případě než uděláte vlastní rozhodnutí, nepište recenzi pod momentálním tlakem vlastních emocí. Jak říká jedno moudro \"ráno moudřejší večera\".

Pokud budete naopak rezenze číst, nedejte jen na jednu zkušenost s danou firmou. Nikdy neznáte pozadí celého případu a ani nemůžete vědět souvislosti. Proto dejte také na vlastní pocity a další případná doporučení, nebo recenze.

www.nasefirmy.cz

Kurzy

Kurzovní lístek: 17.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,690 24,810
USD 22,960 23,140
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články