RSTS přichází s mimořádným dvojnásobným úročením vkladů

26. 10. 2010 – 14:54 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

RSTS přichází s mimořádným dvojnásobným úročením vkladů
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) spouští rozsáhlou marketingovou kampaň, v jejímž rámci nabízí klientům mimořádné výhody.

Klienti, kteří v období od 25. 10. do 31. 12. 2010 uzavřou s RSTS novou smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou alespoň 200 000 Kč, získají dvojnásobné úročení svých vkladů v prvním roce spoření. Kdo dává přednost okamžité slevě, může ke své nové smlouvě o stavebním spoření získat mimořádnou prémii až 1500 Kč – podle výše zůstatku na svém spořicím účtu k 31. 1. 2011.

V nové kampani RSTS hrají hlavní roli miminka. Důvod je jednoduchý – každé malé dítě přece ví, že stavební spoření je jedním z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších způsobů jak zhodnotit své peníze a vytvořit si vlastní kapitál, který se dá využít například jako základ na pořízení vlastního bydlení, což je vždy skvělá investice a jistota do budoucna.

„Stavební spoření má a i nadále bude mít nepopiratelné výhody, jako je vyšší výnos než na spořicích účtech či termínovaných vkladech, smluvní garance úroků na účtech, zákonem dané pojištění vkladů a především možnost čerpat výhodný úvěr ze stavebního spoření s pevnou výší úrokové sazby po celou dobu splácení,“ říká Hans-Dieter Funke, člen představenstva Raiffeisen stavební spořitelny zodpovědný za odbyt a marketing, a dodává: „Jednoduše řečeno – stavební spoření je a bude tou nejlepší cestou k lepšímu bydlení.“
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 11.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,340 24,460
USD 23,550 23,730
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články