S úvěrem od Komerční banky získají nyní studenti k Apple MacBook zdarma iPod Touch 8 GB

17. 8. 2010 – 12:55 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

S úvěrem od Komerční banky získají nyní studenti k Apple MacBook zdarma iPod Touch 8 GB
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Komerční banka přichází v letních měsících s jedinečnou akční nabídkou pro studenty vysokých škol.

Super notebook Apple MacBook White získají s úvěrem od KB již za 20 Kč denně! Do 7. září 2010 na studenty navíc čeká jedinečný bonus: iPod Touch 8 GB zcela zdarma.

Stylový Apple MacBook je dalším notebookem, který zařadila Komerční banka do nabídky studentských úvěrů na notebook. Úvěr je určen všem studentům vysokých škol.

Úvěr je poskytován zcela bez poplatků, bez doložení výše příjmů a bez zajištění. K žádosti o úvěr stačí studentům předložit platné potvrzení o studiu na vysoké škole, kartu ISIC a 2 doklady totožnosti.

Parametry úvěru jsou nastaveny tak, aby si mohla notebook ke studiu dovolit co nejširší skupina studentů. Úvěr je možno rozložit na 30 nebo 60 splátek, podle svých finančních možností si tak mohou studenti vybrat, zda budou splácet 622* nebo 1054** Kč měsíčně. V přepočtu tak bude stylový Apple MacBook stát studenta pouhých 20 Kč denně!

„Studenti jsou pro Komerční banku důležitými klienty, proto neustále sledujeme jejich potřeby a preference. Věřím, že jsme se s nabídkou špičkového Apple MacBook přesně trefili do vkusu dnešní mladé generace. Dostupnou výši měsíčních splátek, minimální papírování a rychlost vyřízení přitom považujeme v Komerční bance za samozřejmost," uvedl Radko Belada, vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

*RPSN od 12,59%
**RPSN od 12,64%
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 3.6.2023 Exchange s.r.o.

EUR 23,620 23,700
USD 22,030 22,170
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články