Škola investování: Investoři se mohou naučit on-line obchodovat s brokerjet ČS

17. 8. 2009 – 11:01 | Investice | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Škola investování: Investoři se mohou naučit on-line obchodovat s brokerjet ČS
Foto: SXC | zdroj: NašePeníze.cz

Dceřiná společnost České spořitelny, brokerjet ČS a brokerjet v Rakousku , nově umožňuje rozšířit a vyzkoušet si znalosti v investování na kapitálových trzích prostřednictvím mezinárodní Trading School. Škola pro tradery, neboli Trading School, je série vzdělávacích seminářů a webinářů (tzv. webových live seminářů) spojená s obchodováním na reálných účtech brokerjet. Škola se zaměřuje na postupné vzdělávání od základů kapitálového trhu až k profesionálním obchodním technikám.


„On-line obchodování je stále ještě relativně mladá investorská disciplína a řada méně zkušených obchodníků po několika neúspěšných pokusech on-line obchodování vzdala, a to je škoda. Trading School pomůže všem, kteří mají zájem o obchodování, aby se zorientovali ve světě tradingu a mohli být ve svých obchodech úspěšní,“ uvedl Libor Janoušek, člen představenstva brokerjet České spořitelny.

Do Trading School, která začíná 10. září 2009, se může přihlásit kdokoliv, přičemž minimální hodnota finančních prostředků nebo cenných papírů pro obchodování a zároveň pro účast na vzdělávacím programu je 100 000 Kč. Ze všech přihlášených navrhne brokerjet 100 účastníků, kteří získají exkluzivní trading know-how. Nejúspěšnější absolventi kurzu budou za odměnu pozváni na finanční veletrh GEWINN-Messe do Vídně a také exkurzi na burzu ve Frankfurtu. V Trading School přednášejí zkušení odborníci z České republiky i ze zahraničí. Semináře jsou tlumočené do češtiny.

Trading School byla založená pro to, aby podpořila tradery ve své cestě za úspěšným obchodováním a je součástí mezinárodního projektu, který probíhá také v Rakousku a ve Slovinsku.

Kurzy

Kurzovní lístek: 26.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,310 25,450
USD 23,330 23,510
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články