Slavia pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení

28. 12. 2010 – 10:17 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Slavia pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Na výsledné ceně nejvíce ušetříte díky bezpečné jízdě bez nehod (bonus až 60 %).

Ušetřit však můžete i díky různým akcím prodejců pojištění nebo např. sjednáním pojištění přes internet, potvrzením, že budete v zimě používat zimní pneumatiky nebo sjednáním více druhů pojistných produktů.

Autopojištění od Slavia pojišťovny se těší obrovskému zájmu řidičů. Zatímco v lednu 2010 uváděla pojišťovna cca 32 tis. pojištěných vozidel, v listopadu 2010 překročila stotisícovou hranici při počtu více než 107 tis. pojištěných vozidel. Díky tomu se Slavia pojišťovna stala jednou z nejrychleji rostoucích pojišťoven v ČR. „Naše pojišťovna nabízí jednoduché produkty, které lidé žádají nejvíce a to za výhodnou cenu. Každá další služba či připojištění je pak za příplatek. Klient tak získá pouze ten produkt či službu, o kterou má zájem a neplatí navíc za služby, které nevyužije,“ říká Jan Bárta, obchodní a marketingový ředitel Slavia pojišťovny. Díky této obchodní strategii poskytuje Slavia pojišťovna řadu cenově výhodných pojištění, z nichž nejžádanějším je povinné ručení.

Při uzavření autopojištění získejte maximální slevu

Největší vliv na cenu povinného ručení má získaný bonus za bezeškodní průběh. Tím může klient Slavia pojišťovny získat až 60 % slevu na pojistném. Při sjednání autopojištění je však možné získat i další cenová zvýhodnění. Klientům bez bonusu je poskytnuta za příslib bezeškodného průběhu během prvních 24 měsíců trvání pojištění Bonus Kredit – sleva až 15 %. Rodiny mohou získat slevu 11 % až pro další tři vozidla. Další slevy pak získají invalidé (30 %), zemědělci (35 %), tuzemská starší nákladní vozidla (15 %) nebo řidiči osobních automobilů, kteří v zimě používají zimní pneumatiky (5 %). Současně s povinným ručením se vyplatí uzavřít také havarijní pojištění, díky tomu získá zájemce o pojištění další 5% slevu z pojistného na celé pojistné smlouvě, tj. na povinné ručení, doplňkovém připojištění (např. skla, sedadla …). Při uzavření nového povinnému ručení získají řidiči navíc na rok zdarma pojištění pokut „Kryštof“.

Sledujte mimořádné cenové akce

Kromě toho jsou připravovány průběžné cenové akce u prodejců pojištění či na internetu. Na nově otevřených pobočkách pojišťovny mohou klienti získat 10% slevu na nově sjednaná pojištění. Fanoušci Slavia pojišťovny na sociální síti Facebook získají při sjednání pojištění online další slevu 10 %, které jsou poskytovány též z celkového pojistného na smlouvě.

Jak získat levnější pojištění od Slavia pojišťovny?

- Sledujte akční nabídky prodejců Slavia pojišťovny
- Sledujte akce na webových stránkách www.pojistovna-slavia.cz
- Sjednejte si pojištění online a získáte slevu 15 %
- Uzavřete více pojistných produktů, např. povinné ručení a havarijní pojištění
- Využijte výhodných cen za doplňkové pojištění, např. předního skla, živelní pojištění apod.
- Mimořádné časově omezené slevy, např. za příslib používání zimních pneumatik, jízdy bez nehod apod.
- Maximálně využívejte služeb pojišťovny – např. pojistěte si u Slavia pojišťovny všechna auta z vaší domácnosti a získejte slevu na pojistném

Příklady nejlevnějšího povinného ručení:
Vůz Fabia Combi 1,4, 63 kW, rok výroby 2010, pořizovací cena 300 000 Kč, registrace okres Mělník. Platba 1x ročně, pojistné plnění standardní. Řidička žena 32 let, 100 měsíců bonusu: cena pojistného 1677 Kč

Vůz Subaru Forester 2,5 Turbo AWD, 2457 ccm, 169 kW, rok výroby 2008, pořizovací cena 1,25 mil. Kč, registrace Praha. Platba 1x ročně, pojistné plnění standardní.
Řidič muž 34 let, nehoda se škodou 100 000 (pouze hmotná) v roce 2010, předtím 100 měsíců bez nehod: cena pojistného 2678 Kč

Kurzy

Kurzovní lístek: 2.3.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,350
USD 23,320 23,420
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články