Společnost brokerjet České spořitelny umožní klientům obchodovat na polské, maďarské a chorvatské burze

5. 4. 2010 – 17:55 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Společnost brokerjet České spořitelny umožní klientům obchodovat na polské, maďarské a chorvatské burze
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Brokerjet ČS, online broker finanční skupiny České spořitelny, rozšířil pro své klienty investiční příležitosti a od 22. března 2010 jim nabídne obchodování na polské, maďarské a chorvatské burze.

„Po připojení akciových trhů ve Varšavě, Budapešti a Záhřebu mohou naši klienti obchodovat již na třiceti burzách po celém světě. Díky novým destinacím se tak klientům významně rozšíří možnost zajímavě obohatit své portfolio,“ uvedl Libor Janoušek, obchodní ředitel brokerjet České spořitelny.

Čeští investoři tak mohou jednoduše z jednoho místa prostřednictvím internetu nakupovat na svých nejoblíbenějších trzích – domácí akcie na pražské burze, nejvýznamnější světové akcie na amerických a evropských burzách a nově také akcie z našich sousedských zemí. Součástí nové nabídky je i vedení účtů v polské, maďarské a chorvatské měně a pro odvážnější investory společnost připravuje možnost kupovat polské a maďarské akcie na úvěr. Informace o vývoji akcií z tohoto regionu pak mohou nalézt přímo na stránkách www.brokerjet.cz. Obchodování na nových trzích bude přístupné všem současným klientům automaticky.

Společnost brokerjet České spořitelny patří mezi nejvýznamnější online brokery v České republice. Na konci roku 2009 využívalo jeho služby více než 16 000 klientů, kteří online investují především do akcií, warrantů a certifikátů.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 15.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,800
USD 23,050 23,150
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články