Stavební spořitelna České spořitelny bude o prázdninách poskytovat zdarma úvěry se zajištěním

12. 7. 2010 – 14:08 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Stavební spořitelna České spořitelny bude o prázdninách poskytovat zdarma úvěry se zajištěním
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) nabízí od začátku července 2010 klientům vyřízení překlenovacího úvěru HYPO TREND zdarma.

Zvýhodnění se vztahuje na úvěry, které budou splácené z účtu vedeného u České spořitelny. Klienti tak mohou při žádosti o úvěr např. ve výši 750 000 Kč ušetřit 7 500 Kč. Atraktivnost úvěru zvyšuje i aktuálně nabízená nízká úroková sazba překlenovacích úvěrů. Nabídka platí do 19. září 2010.

„Poskytnutím lepších podmínek při vyřízení překlenovacích úvěrů HYPO TREND chceme zvýhodnit klienty, kteří již využívají, nebo se rozhodnou využívat více produktů a služeb Finanční skupiny České spořitelny,“ řekl Jan Diviš, místopředseda představenstva a náměstek generálního ředitele Stavební spořitelny České spořitelny. „Za loajalitu našich klientů jim chceme poskytnout něco navíc,“ dodal.

Překlenovací úvěr HYPO TREND bez úhrady za uzavření úvěrové smlouvy získá klient, který bude splácet úvěr z účtu vedeného u České spořitelny, nebo pokud si účet u České spořitelny založí. V současnosti SSČS nabízí překlenovací úvěr HYPO TREND s úrokovou sazbou již od 4, 60 % p. a. Výše úvěru může dosáhnout až 100 % cílové částky. Úvěr může klient kdykoli a bez sankcí zcela nebo částečně splatit.

SSČS nabízí dva typy úročení úvěru. HYPO TREND s pevnou sazbou, kdy konstantní výše platby na úvěr trvá po celou dobu úvěrového vztahu, nebo TREND se sazbou pevnou na první 3 roky. Úvěr lze splácet až 28 let. Zaplacené úroky lze odečíst od daňového základu. Informace o stavebním spoření a o úvěrech podávají zdarma pobočky České spořitelny a její externí partneři. Bližší informace je možné získat i na bezplatné Informační lince České spořitelny 800 207 207 a na adrese www.burinka.cz.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 13.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,210 25,290
USD 23,130 23,250
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články