Titul Výjimečná podnikatelka získala majitelka stavební firmy

3. 11. 2010 – 21:02 | Firmy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Titul Výjimečná podnikatelka získala majitelka stavební firmy
Letos se udělovaly ceny nejúspěšnějším podnikatelkám v České republice už potřetí, Ilustrační foto:SXC | zdroj: NašePeníze.cz

Cenu Výjimečná podnikatelka získala Jaroslava Rosová, zakladatelka stavební společnosti Sabbia.

Vlastní firmu Jaroslava Rosová vybudovala od úplných základů. V roce 2005 získala titul Stavební firma roku 2005 do 25 zaměstnanců udělený ministerstvem pro místní rozvoj a Svazem podnikatelů ve stavebnictví ČR. Firmu založila po neúspěšném pokusu svého manžela o podnikání. V současnosti zaměstnává nejen manžela, ale i syna.

GE Money Bank je generálním partnerem soutěže Ocenění českých podnikatelek a také se jako zakladatel projektu Život nápadům angažuje v podpoře a pomoci ženám se začátky jejich podnikání. GE Money Bank oslovily hospodářské výsledky firmy Sabbia Jaroslavy Rosové, kterých dosahovala i v nesnadné době ekonomického útlumu v letech 2008 a 2009. Banka ocenila také její odvahu podnikat v oboru, kterému dominují tradičně hlavně muži.

Letos se udělovaly ceny nejúspěšnějším podnikatelkám v České republice už potřetí. Cílem soutěže Ocenění českých podnikatelek je odměnit, podpořit a zviditelnit malé, střední a velké podniky v České republice, které založily ženy.

"Jako generální partner soutěže Ocenění českých podnikatelek jsme iniciovali vznik nové kategorie GE Money Bank - Výjimečná podnikatelka, kde nezáleží na velikosti firmy, a tudíž mají šanci všechny podnikatelky. GE Money Bank se vedle soutěže Ocenění českých podnikatelek angažuje také v projektu Život nápadům. Tyto aktivity souvisí s našimi cíli, mezi které patří podpora podnikatelského ducha žen," uvedla Radka Pekelská, ředitelka lidských zdrojů GE Money Bank.

Projekt Život nápadům, za kterým stojí GE Money Bank, vznikl proto, aby pomohl ženám překonat bariéry, které na ně působí, a podpořil je na cestě za vlastním podnikáním. Cílem iniciativy je nejen podpořit ženy, které se rozhodly uskutečnit svůj sen - začít podnikat, ale také představit ženské podnikatelské vzory a dát ženám prostor pro diskuzi a sdílení rad a názorů. GE Money Bank navíc organizuje pro ženy zapojené do projektu Život nápadům semináře, kterých se účastní jak úspěšné podnikatelky, tak i odborníci z banky a zástupci neziskových organizací.

-Dana Rybáková,Mediafax

Kurzy

Kurzovní lístek: 27.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,390
USD 23,290 23,470
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články