TZ: O2 ZERO slavi u zakazniků uspech

12. 8. 2009 – 19:42 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

TZ: O2 ZERO slavi u zakazniků uspech
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Mobilni tarif O2 ZERO, ktery v cervenci 2009 uvedla na trh spolecnost Telefonica O2, se tesi velkemu zajmu ze strany zakazniku. Jak potvrzuji statistiky, pocet jeho uzivatelu se za jeden mesic od spusteni blizi k 10 000.


Tarif O2 ZERO neomezuje zakaznika casovym zavazkem ani mesicnimi poplatky. Diky tomu uspesne oslovil skupinu zakazniku, kteri dosud s porizenim pausalniho tarifu vahali.

- O2 zero – mobilní tarif bez paušálu i bez úvazku

\"Zájem ze strany zákazníků předčil naše očekávání. O2 ZERO je nejen ideálním tarifem pro ty, kteří příliš nevolají, ale chtějí být stále na příjmu. Je také vhodnou alternativou pro zákazníky předplacených služeb, kteří se doposud obávali závazku a měsíčního paušálu,\" uvádí Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2, a dodává: \"O2 ZERO zároveň může být řešením pro zabezpečovací zařízení, kde tak odpadá starost s dobíjením či hromaděním kreditu, což oceňuje velké množství vlastníků těchto zařízení.\"

Tarif O2 ZERO je jednoduchý a srozumitelný. Zákazník není nucen upisovat se k časovému závazku a nehradí žádné paušální poplatky. Ceny jsou stanoveny tak, že platí stejně za volání a posílání SMS a MMS do všech sítí v jakoukoliv dobu. Zákazník tak nemusí hlídat, kdy a kam volá či SMSkuje a MMSkuje, cena zůstává stejná. Minuta volání do všech sítí vyjde na 5,90 Kč včetně DPH, SMS do všech sítí pak na 1,90 včetně DPH. Za MMS zaplatí 5,90 Kč včetně DPH.

Kurzy

Kurzovní lístek: 16.5.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,690 24,790
USD 23,600 23,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články