UniCredit Bank představuje nový spotřebitelský úvěr PRESTO

14. 12. 2010 – 22:56 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

UniCredit Bank představuje nový spotřebitelský úvěr PRESTO
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Půjčka PRESTO představuje nový způsob úvěrování pro potřeby klientů v rozmezí od 30 000 Kč do 500 000 Kč.

Vyznačuje se jednoduchým a plně automatizovaným zpracováním, díky čemuž může klient dostat peníze již za pouhou hodinu. Kromě toho je PRESTO půjčka neúčelová, takže ji klienti mohou využít na cokoliv bez dokládání účelu. Klienti mohou navíc půjčku zcela či zčásti splatit předčasně bez poplatků.

„Chtěl bych zdůraznit především nové a inovativní vlastnosti tohoto produktu, jimiž jsou např. pružnost, transparentnost a rychlost,“ prohlásil Giovanni Guidi, ředitel divize spotřebitelského financování společnosti UniCredit Bank. „Zejména se jedná o moderní pojištění připravené ve spolupráci se společností Cardif, které kryje kromě úmrtí a úplné trvalé invalidity i další rizika, která dosud jiné podobné produkty na trhu nekryly. Mám na mysli především hospitalizaci, nemluvě o tom, že si klient může zvolit krytí i jiných rizik jako např. dočasná invalidita či nedobrovolná nezaměstnanost. Jinými slovy, pojištění není pevně dáno, nýbrž klient si může zvolit krytí těch rizik, jež sám považuje za důležitá,“ doplnil Giovanni Guidi.

Je tu však něco navíc: cenu pojištění ve skutečnosti plně a transparentně hradí banka (tyto náklady nejsou skryté), a pokud klient pojištění přijme, banka na půjčku PRESTO uplatní výraznou slevu z úrokové sazby. „Další výhodou půjčky PRESTO je možnost, aby si klient v rámci splátkového kalendáře až pětkrát odložil měsíční splátku, a to z jakéhokoli důvodu,“ pokračoval Giovanni Guidi. Tuto možnost lze využít po řádném splacení prvních
10 měsíčních splátek.

Minimální částka půjčky Presto je 30 000 Kč a pro půjčky do výše 250 000 Kč není zapotřebí ručitele. U částek od 250 000 do 500 000 Kč je vyžadován ručitel. V případě splatnosti půjčky do 12 měsíců, s uplatněním pojištění Cardif a v případě, že dlužník má zřízený běžný účet u UniCredit Bank, činí úroková sazba cca 6 % p.a. RPSN při zohlednění celkových nákladů spojených s půjčkou včetně pojistného činí cca 11,26 %.

Novým klientům stačí k získání půjčky PRESTO jediná návštěva jedné z poboček UniCredit Bank a předložení obvyklých dokladů (např. doklad s adresou trvalého bydliště a doklad o příjmu), přičemž na stávající klienty UniCredit Bank, kteří aktivně využívají běžný či osobní účet po dobu 12 měsíců, se tento požadavek nevztahuje a mohu půjčku získat i bez dokládání příjmu.

Spotřebitelský úvěr PRESTO je již k dispozici ve všech 65 pobočkách UniCredit Bank v České republice a prostřednictvím franšízové distribuční sítě.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 20.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,120 25,200
USD 23,090 23,190
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články