UniCredit Bank rozšiřuje možnosti investic, vydává další dluhopisy

29. 11. 2009 – 18:43 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

UniCredit Bank rozšiřuje možnosti investic, vydává další dluhopisy
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Další příležitosti nabízí UniCredit Bank zájemcům o investice do dluhopisů. Banka včera vydala v rámci svého III. dluhopisového programu 15 nových emisí s výnosem na bázi diskontu v českých korunách, eurech a dolarech (37. - 51. emise).


Jedná se o emise se širokou škálou splatností od 8 měsíců až do pěti let. Předpokládaný objem emisí odpovídá ekvivalentu 7,5 miliard korun. Dluhopisy jsou určeny všem typům investorů.

UniCredit Bank doplnila již tak rozsáhlou paletu nabízených investičních instrumentů. „Reagujeme tak na stabilně silnou poptávku našich klientů po tomto typu investičních instrumentů. Doplňujeme tím stávající nabídku obdobných dluhopisů a dáváme investorům ideální možnost zvolit si vhodný investiční horizont. Jedná se o konzervativní investiční produkt, úrokový výnos dluhopisů je při jejich držbě do splatnosti garantován,“ uvedl Štěpán Nývlt, International Markets, UniCredit Bank.

V průběhu letošního roku banka nabídla investorům řadu emisí. V lednu vydávala sérii podobných dluhopisů; v červnu, v reakci na vývoj na akciových trzích, vydala dluhopisy s jednoletou splatností vázané na akcie - Strukturovaný dluhopis VÝNOSOVÝ 2010 a Strukturovaný dluhopis RŮSTOVÝ 2010; v říjnu nabídla dluhopis vázaný na ropu – Strukturovaný dluhopis PETROL 2012.

Kurzy

Kurzovní lístek: 13.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,210 25,290
USD 23,130 23,250
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články