UniCredit Bank uspěla s Osobním kontem Mozaika

25. 10. 2009 – 12:35 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

UniCredit Bank uspěla s Osobním kontem Mozaika
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Osobní konto Mozaika od UniCredit Bank uspělo v kategorii Účet roku 2009 ocenění MasterCard Banka roku. V rámci hodnocení nejlepších účtů všech bank na českém trhu skončila Mozaika na třetím místě. Hlavní předností konta Mozaika je možnost vytvořit si účet podle svých potřeb a představ. Klient si k běžnému účtu v CZK ze 17 bankovních služeb vybírá devět, které nejlépe odpovídají jeho požadavkům. Osobní konto Mozaika je v nabídce UniCredit Bank s drobnými obměnami od konce roku 2007.


„Osobní konto Mozaika je mezi našimi klienty velmi oblíbené a v současné době představuje více než polovinu nově otevíraných osobních kont u UniCredit Bank,“ uvedl Jaroslav Žahourek, ředitel retailové divize UniCredit Bank. Jak dále doplnil, klienti si z nabídky služeb nejčastěji vybírají možnost bezplatných výběrů v tuzemských i zahraničních bankomatech skupiny UniCredit Bank, 10 tuzemských elektronických plateb zdarma, zasílání výpisu z účtu poštou v rámci ČR, embosovanou debetní kartu Visa Classic či vedení druhého účtu v Kč nebo cizí měně.

- Fincentrum Banka roku 2009: Bankou roku je Česká spořitelna

Kromě úspěchu Osobního konta Mozaika uspěla letos UniCredit Bank i v dalších soutěžích. Umístila se například na prvním místě ankety Nejlepší banka 2009, kterou vyhlašují Hospodářské noviny. Čtvrtá největší bankovní instituce na tuzemském trhu získala první ocenění v této soutěži jak díky výhodnosti nabídky produktů a služeb pro klienty tak i z pohledu dosahovaných hospodářských výsledků.

Kurzy

Kurzovní lístek: 16.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,390 24,510
USD 23,970 24,150
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články