UniCredit Leasing rozšířil spolupráci s BMW Group

23. 3. 2011 – 14:13 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

UniCredit Leasing rozšířil spolupráci s BMW Group
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Největší leasingová společnost v ČR UniCredit Leasing a výrobce luxusních vozů BMW Group uzavřely dohodu o spolupráci v oblasti full servis leasingu.

Spolupráce bude probíhat zejména na úrovni dceřiných společností, tedy mezi UniCredit Fleet Management (na straně UniCredit Leasing) a Alphabet International (za BMW Group). Česká republika se stala první zemí v regionu střední a východní Evropy, kde bude možné prostřednictvím společnosti UniCredit Fleet Management financovat a spravovat vozový park prestižní značky BMW.

„Pro UniCredit Fleet Management znamená spolupráce s BMW nový potenciál pro další růst na českém trhu a potvrzení, že naše služby jsou na úrovni, která odpovídá evropskému standardu. Alphabet díky této spolupráci získává partnera pro své klienty v ČR a následně i dalších zemích střední a východní Evropy,“ uvedl Václav Levý, jednatel společnosti UniCredit Fleet Management.

Společnost Alphabet International je jedním z nejrychleji rostoucích mezinárodních poskytovatelů služeb v oblasti správy vozového parku. Patří do skupiny BMW Group. Služby společnosti zahrnují nejenom samotné financováním (nejčastěji prostřednictvím operativního leasingu), ale i řadu doprovodných služeb od objednání a přihlášení automobilů, přes pravidelný servis a evidenci nákladů souvisejících s provozem vozidla až po prodej vozu při jeho výměně. Dále zajišťuje likvidaci pojistných událostí nebo kompletní asistenční služby.

Kurzy

Kurzovní lístek: 26.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,300 25,440
USD 23,300 23,480
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články