UniCredit nabízí hypotéku za 3,93 procenta

30. 3. 2010 – 21:43 | Hypotéky | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

UniCredit nabízí hypotéku za 3,93 procenta
UniCredit nabízí hypotéku za 3,93 procenta, Foto: Unicredit | zdroj: NašePeníze.cz

UniCredit Bank začala pro své klienty nabízet hypoteční úvěr s roční úrokovou sazbou od 3,93 procenta. Informovala o tom v úterý UniCredit Bank.Banka svůj produkt nazvala jako „Převratnou hypotéku“, kterou bude nabízet od dubna.

„Aktuálně přicházíme na přicházíme na trh s Převratnou hypotékou, která nabízí nejnižší sazbu na trhu a zároveň svojí konstrukcí garantuje klientům konstantní výši úrokové marže banky po celou dobu splácení úvěru,“ řekl Tomáš Drábek, ředitel řízení segmentu retailového bankovnictví UniCredit Bank.

Mezi výhody nové hypotéky patří nižší anuitní splátka než u fixní hypotéky a neměnná marže banky po celou dobu splácení úvěru, která je stanovena v úvěrové smlouvě. Úroková sazba je odvozena od jednoměsíční úrokové sazby na mezibankovním trhu PRIBOR plus pevné marže banky.

V úterý zveřejnila Komerční banka časově omezenou nabídku pro hypotéky do 85 procent hodnoty zastavené nemovitosti. Roční úroková sazba začíná na 4,65 procenta. Délka fixace je na tři až pět let. Pro tuto hypotéku platí časové omezení. Žadatelé o hypotéku musejí v průběhu dubna podat žádost a do konce června uzavřít smlouvu o hypotečním úvěr.

(Mediafax)

 

Kurzy

Kurzovní lístek: 20.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,130 25,210
USD 23,100 23,200
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články