Ušetřete na svých nákupech s kreditní kartou Cetelem

20. 10. 2009 – 18:59 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Ušetřete na svých nákupech s kreditní kartou Cetelem
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Věrnostní program Cetelem Klub rozšířili opět noví partneři. Všichni držitelé kreditních karet Cetelem tak mohou na svých nákupech ještě více ušetřit a uplatnit slevy až do výše 33 %. Ke stávajícím partnerům se připojuje jazyková škola a překladatelská agentura Slůně - svět jazyků, síť Family Fitness Olgy Šípkové a internetový obchod www.levnelyze.cz.


„O klubové výhody spojené s využíváním kreditních karet je mezi našimi klienty stále větší zájem, proto jsme rozšířili nejen síť, kde lze slevy využít, ale i nabízený sortiment,“ uvedl Ing. Tomáš Siegler ze Správy marketingu a komunikace společnosti Cetelem.

Od letošního října rozšířili síť Cetelem Klubu tři noví partneři. U jazykové školy a překladatelské agentury Slůně na klienty čeká 11% sleva. Kromě firemní a individuální výuky a skupinových kurzů pro veřejnost zajišťuje jako jediná agentura v Česku překlady a tlumočení z/do více než 100 jazyků. „Možnost vstoupit do věrnostního programu společnosti Cetelem pro nás znamená připojit se k řadě významných obchodních partnerů,“ říká Ing. Petr Pasek, ředitel společnosti Slůně a viceprezident Asociace jazykových škol a agentur.

U dalšího obchodního partnera, v síti Family Fitness Olgy Šípkové lze získat slevu 20 % na nákup 10vstupové permanentky na libovolná cvičení spinningu, aerobních cvičení a posilovny. Provozovatel internetového obchodu www.levnelyze.cz. pak nabízí 6% slevu na lyžařské vybavení.

„Slevu za nákup při využití kreditní karty Cetelem dostanou naši zákazníci již u 30 obchodních partnerů,“ dodal T. Siegler. Klienti mohou využívat atraktivní slevy i u dalších partnerů, jako jsou cestovní kanceláře, půjčovny osobních vozidel, při nákupu oken a dveří či návštěvách multikina. S výraznou úsporou mohou pořídit vybavení pro outdoorové aktivity nebo vyrazit za kulturou. Detailní přehled všech partnerů je k dispozici na www.cetelem.cz

Mimo výhod Cetelem Klubu nabízí kreditní karty vydávané společností Cetelem také finanční odměny za platby kartou v obchodech a na internetu. Ke konci každého měsíce lze získat finanční prémii ve výši až 1,5 % z celkové měsíční částky uhrazené kreditní kartou. Jednotlivé platební transakce se započítávají automaticky. Klient může s kreditní kartou Cetelem využít i 50denního bezúročného období.

Kurzy

Kurzovní lístek: 8.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,270 24,390
USD 22,470 22,650
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články