Úvěry a půjčky: ČSOB má dobré zprávy pro zájemce o půjčku

27. 4. 2009 – 20:52 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Úvěry a půjčky: ČSOB má dobré zprávy pro zájemce o půjčku
Foto: NašePeníze.cz | zdroj: NašePeníze.cz

Až do 31. května nabízí ČSOB zájemcům o půjčku nad 100 tisíc korun benefit v podobě 100% slevy z poplatku za zpracování úvěru. Nabídka, kterou klienti mohou ušetřit až 3500 korun, se vztahuje na ČSOB Půjčku na cokoliv a ČSOB Půjčku na lepší bydlení. Zpracování úvěru zdarma je tak další výhodu půjček ČSOB, která se připojuje k možnosti čerpat úvěr až do výše 600 tisíc korun bez ručitele.- Průměrná hypotéka za posledních pět let vzrostla o 80 %
- Poštovní spořitelna: V roce 2008 se na poli úvěrů dařilo
- ČOI: Každá druhá smlouva o spotřebitelském úvěru měla nedostatky

„Dlouhodobé průzkumy dokazují, že jaro a podzim patří k obdobím, kdy mezi klienty ČSOB žádostí o půjčku přibývá nejvíce. Každoročně v těchto obdobích zaznamenáváme 45% nárůst žádostí oproti zbytku roku. Také proto jsme letos pro své klienty připravili nabídku bezplatného zpracování úvěru,“ uvádí Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Bydlení, úvěry a platební styk ČSOB. „Pro zájemce o ČSOB Půjčku na lepší bydlení je připravena ještě další atraktivní nabídka v podobě možnosti vyhrát návrh nového bydlení od designérů televizního pořadu „Jak se staví sen“,“ dodal k jarním výhodám Martin Eyberger.

- Banky > ČSOB - Československá obchodní banka

Oba úvěry lze až do 600 000 korun získat bez ručitele. ČSOB Půjčka na cokoliv nabízí možnost splátky rozložit podle možností klienta až na dobu 7 let. V případě ČSOB Půjčky na lepší bydlení lze úvěr splácet až po dobu 10 let. Tato půjčka je primárně určena na vylepšení nebo rekonstrukci bytu, ale také na koupi družstevního podílu, koupi stavebního pozemku, koupi garáže nebo rekreační nemovitosti. Půjčka dále nabízí možnost zpětného proplacení dokladů, a až 20 % z ní lze čerpat neúčelově. Navíc klienti, kteří si o Půjčku na lepší bydlení požádají do konce června, se zařadí do každotýdenního slosování. Vyhrát tak mohou návrh nového bydlení v hodnotě 35 000 korun.

O půjčky ČSOB lze žádat buď na pobočkách, prostřednictvím webových stránek ČSOB, nebo na infolince 800 300 300. Navíc lze o úvěr žádat i s využitím bankomatu. Pokud klient projeví zájem o úvěr prostřednictvím funkce „Osobní úvěrový limit“ v menu bankomatu, bude tato informace odeslána do Call Centra, které klienta následně zkontaktuje.


Kurzy

Kurzovní lístek: 1.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,300 24,420
USD 22,210 22,390
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články