V roce 2011 otevře UniCredit Bank 70. obchodní místo

16. 12. 2010 – 16:08 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

V roce 2011 otevře UniCredit Bank 70. obchodní místo
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

UniCredit Bank pokračuje v expanzi distribuční sítě v České republice.

Během podzimu otevřela osm poboček v celé ČR a dvě franšízová obchodní místa, v Otrokovicích a Chrudimi. V průběhu prosince banka otevře nové pobočky v Havlíčkově Brodě, Karviné a na začátku roku další franšízu v Hlučíně. Hlavní vlnu rozšiřování pobočkové sítě přitom banka plánuje na rok 2011.

Již třetí pobočka UniCredit Bank v kraji Vysočina (Havlíčkův Brod) nabídne klientům kompletní bankovní služby a produktové novinky. Stejná nabídka bude pro klienty připravena také na pobočce v Karviné. „V předvánočním období očekáváme velký zájem o naše novinky – půjčku PRESTO, pro jejíž získání stačí jediná návštěva banky, a úplně nové Expresní konto, které obsahuje všechny základní služby a aktivní klient jej bude mít bez jakéhokoliv poplatku. Proč Expresní? Protože například platební kartu k Expresnímu kontu umí všechny naše pobočky klientovi vydat na počkání. Předpokládáme také poptávku po unikátní Převratné hypotéce s variabilní úrokovou sazbou od 3 % p.a. V oblasti investic pak nabízíme například program DUET, který kombinuje atraktivně úročený termínovaný vklad a investici do podílových fondů,“ uvedl Jaroslav Žahourek, ředitel retailového bankovnictví UniCredit Bank.

Ve městech do cca 20 tisíc obyvatel nabízí UniCredit Bank bankovní servis svým klientům prostřednictvím franšízových obchodních míst UniCredit Bank Expres. „Na začátku listopadu jsme v Otrokovicích otevřeli historicky první franšízu v oblasti distribuce bankovních produktů a služeb v České republice, několik dnů poté následovala Chrudim. Na samém počátku roku 2011 bude otevřeno třetí obchodní místo UniCredit Bank Expres v Hlučíně, čímž odstartuje největší vlna expanze plánovaná právě na příští rok,“ uvedl Radim Štantejský, ředitel úseku nízkonákladové distribuce UniCredit Bank. Bankovní franšízy mají v nabídce celou škálu produktů a služeb určených pro řešení všech základních potřeb občanů, podnikatelů a malých firem. Franšízová obchodní místa jsou označena logem UniCredit Bank Expres.

Kurzy

Kurzovní lístek: 9.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,400
USD 22,590 22,710
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články