Valentýnská hypotéka bez poplatku za zpracování

8. 2. 2011 – 15:18 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Valentýnská hypotéka bez poplatku za zpracování
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Hypoteční banka, specialista na hypoteční úvěry, si pro všechny své klienty připravila speciální Valentýnskou akční nabídku.

Od 1. února si mohou sjednat jakýkoliv hypoteční úvěr zcela bez poplatku za zpracování. Každý zájemce o hypoteční úvěr tak může ušetřit až 18 000 korun, a to při žádosti o úvěr jak na všech pobočkách Hypoteční banky, tak i u externích prodejců, kteří s Hypoteční bankou spolupracují.

„Již tradičně se Valentýnskou akcí snažíme začátek roku zpříjemnit nejen zamilovaným: Hypoteční úvěr bez poplatku za zpracování si u nás v rámci této akce může pořídit každý zájemce o hypoteční úvěr. Hypoteční trh se ve druhém pololetí loňského roku vrátil k růstu. Zájem o úvěry ale vždy začátkem každého roku klesá a v meziměsíčních srovnáních vykazuje nejnižší hodnoty. I proto se snažíme touto valentýnskou nabídkou úvěry zatraktivnit,“ uvedl Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele Hypoteční banky. „V kombinaci s ostatními výhodami našich úvěrů představuje Valentýnská nabídka Hypoteční banky lákavou nabídku financování vlastního bydlení. Ceny nemovitostí i jejich nabídka jsou v současné době také příznivé, a tak mají zájemci o vlastní bydlení jistě z čeho vybírat.“

Hypoteční banka také prodlužuje možnost sjednat si v úvěrové smlouvě mimořádnou splátku v době trvání fixace úrokové smlouvy za zvýhodněných podmínek. Sjednání jedné mimořádné splátky je zpoplatněno fixní částkou ve výši 1 000 korun.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,220 25,360
USD 23,300 23,480
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články