Valentýnská hypotéka bez poplatku za zpracování

- Tiskové zprávy autor: Redakce NašePeníze.cz

Hypoteční banka, specialista na hypoteční úvěry, si pro všechny své klienty připravila speciální Valentýnskou akční nabídku.

Placeholder

Placeholder , zdroj: tisková zpráva

Od 1. února si mohou sjednat jakýkoliv hypoteční úvěr zcela bez poplatku za zpracování. Každý zájemce o hypoteční úvěr tak může ušetřit až 18 000 korun, a to při žádosti o úvěr jak na všech pobočkách Hypoteční banky, tak i u externích prodejců, kteří s Hypoteční bankou spolupracují.

„Již tradičně se Valentýnskou akcí snažíme začátek roku zpříjemnit nejen zamilovaným: Hypoteční úvěr bez poplatku za zpracování si u nás v rámci této akce může pořídit každý zájemce o hypoteční úvěr. Hypoteční trh se ve druhém pololetí loňského roku vrátil k růstu. Zájem o úvěry ale vždy začátkem každého roku klesá a v meziměsíčních srovnáních vykazuje nejnižší hodnoty. I proto se snažíme touto valentýnskou nabídkou úvěry zatraktivnit,“ uvedl Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele Hypoteční banky. „V kombinaci s ostatními výhodami našich úvěrů představuje Valentýnská nabídka Hypoteční banky lákavou nabídku financování vlastního bydlení. Ceny nemovitostí i jejich nabídka jsou v současné době také příznivé, a tak mají zájemci o vlastní bydlení jistě z čeho vybírat.“

Hypoteční banka také prodlužuje možnost sjednat si v úvěrové smlouvě mimořádnou splátku v době trvání fixace úrokové smlouvy za zvýhodněných podmínek. Sjednání jedné mimořádné splátky je zpoplatněno fixní částkou ve výši 1 000 korun.
 

Tagy: poplatky klienti Valentýn hypotéka hypoteční banka