Video: Česká spořitelna a její (ne)chtěná reklama baví internet

- Média autor: Redakce NašePeníze.cz

Bankovní domy i ostatní finanční instituce dbají na svou serioznost. Kdo by také svěřoval své peníze někomu neserioznímu. Tomu je uzpůsobeno prestředí, výběr zaměstnanců i reklamy a komunikace. Česká spořitelna však má nyní pravděpodobně o pár vrásek víc z nechtěné (nebo možná chtěné) reklamy, která koluje po sociálních sítích. Předem se omlouváme pokud úvodní obrázek, nebo video, některé čtenáře pohorší.

Fotka v úvodu je sice částečná fotomontáž, ale pouze tím, že je tam vložen text a logo bankovního domu. Samotná fotografie je skutečný výřez z níže poutaného videa. Autor fotomontáže, která koluje po internetu není známý.

Fotka v úvodu je sice částečná fotomontáž, ale pouze tím, že je tam vložen text a logo bankovního domu. Samotná fotografie je skutečný výřez z níže poutaného videa. Autor fotomontáže, která koluje po internetu není známý. , zdroj: NašePeníze.cz

Cílem tohoto článku není poškodit bankovní dům, ale spíše zpříjemnit a odlehčit páteční den. Přece i negativní reklama je reklama a tato baví na sociálních sítích již velké množství lidí.

Fotka v úvodu je sice částečná fotomontáž, ale pouze tím, že je tam vložen text a logo bankovního domu. Samotná fotografie je skutečný výřez z níže poutaného videa. Autor fotomontáže, která koluje po internetu není známý.

V erotickém videu, respektive v komediálním spotu z roku 2006 od Larse von Triera Boss of fit, je skutečně dánská herečka Iben Hjejle, která zároveň hraje bankovní poradkyni Lenku Veselou v reklamách České spořitelny, respektive Erste bank.

Lars von Trier - The Boss of it All

Reklamní spot České spořitelny

Komentáře uživatelů sociální sítě u komediálního videa:

Jan M. No upřímně doznám, že "bankovní poradkyně Lenka Veselá" se mi již od první reklamy líbila. Je v ní něco...no...a tak. A teď už vím!!!!

Jiří S. Naprosto dokonalé, dnes již chápu, proč bankovní pracovníci za tu vysilující práci mají platy nad průměrem ČR- poradkyně šéfovi, poradce šéfce. A co se týče počtu, že by banky soutěžily s hernami? Aby ten počet nebyl taky jen kvůli tomu, že pak je lepší možnost ledacos lépe odepsat. A to, že lidi spíš potřebují více pekáren, je vedlejší. Pravda vydělávat si pekárnou nese i dost práce.

Radeczek P. Ovšem takto to nefunguje jen v bankovním sektoru, ale v jakékoliv firmě či instituci. A čistě teoreticky, ženy si pořád stěžují na nerovnoprávnost v zaměstnání. Nicméně kolik žen se takto dostalo na vyšší pozici že? A tuto metodu muž jaksi použít víceméně nemůže. Ano metoda je jen pro otrlejší a hezká děvčata ... ale začíná se prosazovat čím dál více a hlavně na těch vyšších pozicích.

Tagy: média reklama erotika Česká spořitelna Lenka Veselá