Video: Česká spořitelna a její (ne)chtěná reklama baví internet

9. 11. 2012 – 10:09 | Média | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Video: Česká spořitelna a její (ne)chtěná reklama baví internet
Fotka v úvodu je sice částečná fotomontáž, ale pouze tím, že je tam vložen text a logo bankovního domu. Samotná fotografie je skutečný výřez z níže poutaného videa. Autor fotomontáže, která koluje po internetu není známý. | zdroj: NašePeníze.cz

Bankovní domy i ostatní finanční instituce dbají na svou serioznost. Kdo by také svěřoval své peníze někomu neserioznímu. Tomu je uzpůsobeno prestředí, výběr zaměstnanců i reklamy a komunikace. Česká spořitelna však má nyní pravděpodobně o pár vrásek víc z nechtěné (nebo možná chtěné) reklamy, která koluje po sociálních sítích. Předem se omlouváme pokud úvodní obrázek, nebo video, některé čtenáře pohorší.

Cílem tohoto článku není poškodit bankovní dům, ale spíše zpříjemnit a odlehčit páteční den. Přece i negativní reklama je reklama a tato baví na sociálních sítích již velké množství lidí.

Fotka v úvodu je sice částečná fotomontáž, ale pouze tím, že je tam vložen text a logo bankovního domu. Samotná fotografie je skutečný výřez z níže poutaného videa. Autor fotomontáže, která koluje po internetu není známý.

V erotickém videu, respektive v komediálním spotu z roku 2006 od Larse von Triera Boss of fit, je skutečně dánská herečka Iben Hjejle, která zároveň hraje bankovní poradkyni Lenku Veselou v reklamách České spořitelny, respektive Erste bank.

Lars von Trier - The Boss of it All

Reklamní spot České spořitelny

Komentáře uživatelů sociální sítě u komediálního videa:

Jan M. No upřímně doznám, že "bankovní poradkyně Lenka Veselá" se mi již od první reklamy líbila. Je v ní něco...no...a tak. A teď už vím!!!!

Jiří S. Naprosto dokonalé, dnes již chápu, proč bankovní pracovníci za tu vysilující práci mají platy nad průměrem ČR- poradkyně šéfovi, poradce šéfce. A co se týče počtu, že by banky soutěžily s hernami? Aby ten počet nebyl taky jen kvůli tomu, že pak je lepší možnost ledacos lépe odepsat. A to, že lidi spíš potřebují více pekáren, je vedlejší. Pravda vydělávat si pekárnou nese i dost práce.

Radeczek P. Ovšem takto to nefunguje jen v bankovním sektoru, ale v jakékoliv firmě či instituci. A čistě teoreticky, ženy si pořád stěžují na nerovnoprávnost v zaměstnání. Nicméně kolik žen se takto dostalo na vyšší pozici že? A tuto metodu muž jaksi použít víceméně nemůže. Ano metoda je jen pro otrlejší a hezká děvčata ... ale začíná se prosazovat čím dál více a hlavně na těch vyšších pozicích.

Kurzy

Kurzovní lístek: 8.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,270 24,390
USD 22,470 22,650
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články